English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Salės futbolo turnyre būsimieji pasieniečiai užlipo ant trečiojo pakylos laiptelio

Ketvirtadienį Lietuvos policijos mokykloje (Mastaičiuose, Kauno r.) vykusiame salės futbolo turnyre būsimieji pasieniečiai užlipo ant trečiojo pakylos laiptelio. Minėtos salės futbolo varžybos buvo skirtos  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui paminėti. Turnyre dalyvavo aštuonios komandos iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto,  Garliavos bendruomenės, kuri subūrė jungtinę komandą „Garliava United“, Karo policijos, Ugniagesių gelbėtojų mokyklos ir dvi iš Lietuvos policijos mokyklos (Mastaičių ir Klaidėdos). Savo sugebėjimus mažajame futbole pademonstravo ir Pasieniečių mokyklos salės futbolo ekipa, kurią sudarė 26 ir 28 laidos kursantai: Deividas Galubickas, Edvinas Mučinis, Robertas Urbanavičius, Lukas Svegrys, Justas Lasevičius, Lukas Kamandulis, Eimantas Maknis, Erikas Galiūnas, Mantas Kazlauskas ir Mantas Valaitis.

 

Aštuonios varžybų komandos I turnyro etape buvo suskirstytos į du pogrupius, kur teko sužaisti su visomis pogrupio komandomis.

 

Pasieniečių mokyklos komanda savo pogrupyje nugalėjo Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto komandą 3:1, Karo policijos jaunuolius 4:0, bet nusileido Garliavos bendruomenės komandai „Garliava United“ 5:3. Iškovojusi savo pogrupyje antrąją vietą kursantų ekipa pateko į mažąjį finalą, kuriame nesunkiai 3:0 įveikė būsimuosius ugniagesius gelbėtojus ir iškovojo trečiąją vietą.

 

 

Renginių kalendorius
<< Lapkritis 2019 >>
P A T K P Š S
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
22
23
24
29
30
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве