English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Seminare aptariama, kaip šiemet buvo tobulinama kvalifikacija

Šiandien Pasieniečių mokykloje prasidėjo seminaras „VSAT metų kvalifikacijos tobulinimo organizavimas“. Jame dalyvauja keliasdešimt tarnybos padalinių ir Centrinės įstaigos pareigūnų ir valstybės tarnautojų.

 

Atidarydamas renginį mokyklos viršininkas Aleksejus Livšic, pabrėžęs bendradarbiavimo tarp tarnybos struktūrinių padalinių svarbą, kvietė aktyviai išsakyti savo poreikius, dalytis naudinga informacija ir taip papildomai paskatinti peržiūrėti, keisti ir suaktualinti mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo programas.

 

Tarnybos Personalo valdybos Mokymo skyriaus vedėjas Giedrius Geniušas pasidžiaugė personalo kvalifikacijos tobulinimo lygiu – pagal šį rodiklį ne tik neatsiliekame, bet ir pranokstame daugelį Europos Sąjungos šalių. Aktyvus lietuvių dalyvavimas pastebimas ir vertinamas Frontex veikloje, tarptautiniuose projektuose, susijusiuose su sienų ir pakrančių apsauga, pasienio pareigūnų rengimu ir kvalifikacijos kėlimu.

 

Dvi dienas vyksiančiame seminare bus pristatyti 2019 metais vykę tarptautiniai mokymai, radiacinės saugos, kriminalistinių tyrimų renginiai, instruktorių mokymai, apžvelgta tarnybos sportinė veikla.

 

Rytoj seminaro dalyviai susipažins su 2020 metų personalo kvalifikacijos tobulinimo planu, prioritetinėmis mokymo kryptimis, diskutuos.

Renginių kalendorius
<< Lapkritis 2019 >>
P A T K P Š S
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
22
23
24
29
30
       Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве