English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursantai popietę leido gyvūnų prieglaudoje

Užuot po paskaitų atsipūtę, pramogavę arba bent jau sporto salėje lieję prakaitą, vakar būsimieji pasieniečiai kelias valandas nuoširdžiai darbavosi vienoje Vilniaus rajono gyvūnų prieglaudų.

                                             

Kovo 14 d. kelios Pasieniečių mokyklos darbuotojos ir beveik 40 kursantų, tęsdami tradiciją, nuvyko į „Tautmilės globą“ Vilniaus rajone, kaimelyje visai šalia Medininkų.

 

Ten juos nuvedė kilnus tikslas – padėti beglobiams gyvūnams. Tiems, kuriuos nuskriaudė likimas ir beširdžiai žmonės. Pagelbėti tiems, kurie tokiais keturkojais ir net dvikojais rūpinasi. Dalis šių merginų ir vaikinų, svajodami apie kinologo karjerą, mokydamiesi lanko kinologijos būrelį.

 

Prieglaudoje būsimieji pasieniečiai darbavosi iš peties. Valė narvus, plovė gyvūnėliams skirtus maisto indelius ir juos papildė atvežtu maistu, vedžiojo šunis, šukavo, žaidė su jais ir šiaip visai smagiai leido laiką su keturkojais. Kursantai „Tautmilei“ padėjo atlikti ir kitus namų ruošos darbus – pjovė malkas, rinko šiukšles, grėbė lapus, tvarkė patalpas. Tikra pavasarinių darbų lavina!

 

Kursantai, pasak jų kuratorės Ramunės Kazlienės, ne tik savanoriavo, bet ir tarsi dalyvavo informatyvioje ir įdomioje pažintinėje-edukacinėje ekskursijoje. Būsimieji pasieniečiai susipažino su prieglaudoje gyvenančiais gyvūnais, pasidairė po šios įstaigos valdas, sužinojo apie jos veiklą, įprastinę dienotvarkę, buvo supažindinti su gyvūnų prieglaudų padėtimi Lietuvoje.

 

Pasieniečių mokyklos „desantas“ ne tik šauniai pasidarbavo, bet ir nuvežė surinktą labdarą. Įvairaus ėdalo ir šiaip visokių tenykščiams gyventojams reikalingų daiktų daiktelių. Taip pat beveik 200 eurų, kuriuos paaukojo mokyklos darbuotojai ir kursantai.

 

Vakare šauniuosius talkininkus pasiekė „Tautmilės globos“ padėka už nuoširdžią pagalbą ir geranorišką paramą.

 

Nuo 2012 m. veikianti viešoji įstaiga „Tautmilės globa“ pavadinta jos iniciatorės ir vedėjos Tautmilės Stanevičiūtės vardu. Čia dirbama be atlygio, savanoriškais pagrindais. 2011 m. už darbą gyvūnų globos srityje Delfi portalas Tautmilei suteikė „Didžiausios metų širdies“ titulą.

Renginių kalendorius
<< Rugpjūtis 2019 >>
P A T K P Š S
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве