(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Mokyklos patalpų video turas

Mokyklos kursantė – pasaulio graplingo čempionė

Pirmą kartą istorijoje 2018 metų spalio 27-28 dienomis Vilniaus miesto Lietuvos ryto“ arenoje vyko pasaulio graplingo čempionatas. Į sostinę susirinkę geriausi planetos graplingo imtynininkai iš Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Kinijos ir Brazilijos kovojo dėl pasaulio čempiono titulo.

Šeštadienį čempionate sportininkai varžėsi suaugusiųjų, jaunimo ir veteranų grupėse, o sekmadienį – komandinėse varžybose.

Šiame čempionate dalyvavusi Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Pasieniečių mokyklos 34 laidos kursantė Auksė Kaušiūtė, merginų grupėje svorio kategorijoje iki 69 kg, nugalėjo visas varžoves, ir tapo pasaulio graplingo čempione.

Ypač džiugina tai, kad nuo 2016 metų Auksė Kaušiūtė jau yra tapusi Lietuvos čempione, Baltijos šalių čempione, Europos čempione, o galiausiai iškovojo ir pasaulio graplingo čempionės titulą.