English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Susitikimas dėl FRONTEX kurso ir programos „Profiliavimas ir antros linijos apklausa patikrinimo kertant sieną metu“ kūrimo

Pasieniečių mokykloje įvyko susitikimas dėl Europos sienos ir pakrančių apsaugos agentūros (toliau – FRONTEX) kurso ir programos „Profiliavimas ir antros linijos apklausa patikrinimo kertant sieną metu“ kūrimo. Šia tema atsakingi pareigūnai diskutavo balandžio 16–17 dienomis. Susitikimas organizuotas vadovaujantis Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Estijos Respublikos viešojo saugumo akademijos 2018 m. kovo 6 d. pasirašyta sutartimi ir įgyvendinant projektą pagal FRONTEX 2018 m. kovo 20 d. pasirašytą dotacijos sutartį.


Susitikime su atsakingais Estijos pareigūnais dalyvavo Pasieniečių mokyklos specialistai, kurie pristatė kurso programą, buvo planuojamos būsimo kurso paskaitos ir jų pasiskirstymas tarp Estijos ir Lietuvos ekspertų. Taip pat buvo pristatyta ekspertų sukurta mokomoji medžiaga, būsimų dalyvių testai bei vertinimo kriterijai e-mokymosi platformoje. Planuojama, kad kursas „Profiliavimas ir antros linijos apklausa patikrinimo kertant sieną metu“ bus pravestas birželio mėnesį.


Vykdoma gavus FRONTEX paramą

FRONTEX neatsako už medžiagos turinį, pateiktą leidiniuose ir/arba veikloje,
kuriai įgyvendinti yra skirta dotacija.


Renginių kalendorius
<< Spalis 2019 >>
P A T K P Š S
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
18
19
20
24
26
27
29
30
   

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве