English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Stojančiųjų į Pasieniečių mokyklą laukia kelios naujovės

Keičiasi dokumentų pateikimo į VSAT Pasieniečių mokyklą tvarka ir pretendentų atrankos organizavimo procesas. Nuo šiol siuntimą norintiems gauti jaunuoliams nebereikės vykti į pasienio rinktines, o atrankos metu galutiniam balui daugiau įtakos turės anglų kalbos žinios.

Nuo šiol prašymus dėl siuntimo dalyvauti antrankoje į Pasieniečių mokyklą norintys pateikti jaunuoliai visus dokumentus galės siųsti elektroniniu paštu stok@vsat.vrm.lt. Užteks juos nufotografuoti arba nuskenuoti ir atsiųsti minėtu adresu kartu su visiems pretendentams asmeniškai pildyti privaloma anketa.


Anksčiau šią procedūrą norintieji stoti į Pasieniečių mokyklą atlikdavo pasienio rinktinių štabuose.


Nuo šiol gautus dokumentus administruos VSAT Personalo valdybos Mokymo skyriaus darbuotojai, dirbantys VSAT pasienio rinktinėse, pagal pretendentų nurodytas pageidaujamas tarnybos vietas.


Dar viena svarbi naujovė – keičiasi pretendentų brandos egzaminų ir mokomųjų dalykų metinių pažymių skaičiavimo metodika. Nuo šiol pretendento anglų kabos brandos egzaminui bus skiriama net ketvirtadalis brandos egzaminų ir mokomųjų dalykų metinių pažymių sumos.


Naujose taisyklėse numatyta, kad stojantiesiems į Pasieniečių mokyklą taip pat bus svarbu kuo geriau išlaikyti lietuvių kalbos brandos egzaminą. Be to, atrankos metu bus skaičiuojami šie pretendentų mokomųjų dalykų metiniai pažymiai: lietuvių kalbos, geografijos, matematikos, anglų bei rusų kalbų.


Kaip ir ankstesniais metais, atranka į Pasieniečių mokyklą bus vykdoma trimis etapais. Pirmajame bus tikrinamas pretendento bendrasis fizinis pasirengimas, antrajame vyks žinių ir gebėjimų patikrinimas, paskutiniame etape komisija skaičiuos ir nustatys pretendentų konkursinius balus.


VSAT vado Renato Požėlos įsakymu patvirtinta ir šių metų pretendentų atrankos į Pasieniečių mokyklą data. Prašymai ir dokumentai iš pretendentų priimami iki liepos 15-osios. Antranka vyks rugpjūčio 21–24 d., o mokslo metai Pasieniečių mokykloje prasidės rugsėjo 3 d. Jie truks vienerius metus.


Daugiau informacijos apie atranką į Pasieniečių mokyklą galima rasti tinklapyje www.pasienietis.lt, skiltyje „Stojantiesiems“.

 

VSAT Personalo valdybos inf.


Renginių kalendorius
<< Liepa 2019 >>
P A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
          Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве