English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas
  

Pasieniečių mokykla
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192 Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200, faks. (8 5) 232 5154
anoniminio pasitikėjimo tel. (8 5) 2439030  
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Būsimieji ugniagesiai gelbėtojai susitiko su kursantais

Penkiolika Ugniagesių gelbėtojų mokyklos (UGM) kursantų su savo mokytoja Migle Dumčiene pirmadienį apsilankė Pasieniečių mokykloje ir susitiko su būsimaisiais pasieniečiais.

 

Pažintinė kelionė po mokyklą prasidėjo Pasieniečių muziejuje. Kursantai susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei istorinių nuotraukų kolekcijomis. Muziejuje jie žiūrėjo edukacinius filmus apie valstybės sienos raidą ir dabartinę pasienio tarnybą.

 

Vėliau būsimi pareigūnai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą, šaudymo tirus. Aplankė kriminalistinių tyrimų laboratoriją bei specializuotą dokumentų tikrinimo auditoriją. Jiems buvo papasakota apie asmens dokumentų patikrą pasienyje, pademonstruota dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, parodyta kaip su ja dirbama, supažindinti su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų. Kursantai pabandė pasitikrinti savo turimus dokumentus. Kitose mokymo klasėse susitiko su savo kolegomis, šiltai bendravo ir draugiškai spaudė vieni kitiems rankas. Prieš išvykstant būsimieji gelbėtojai pabuvojo kursantų bendrabučiuose.


UGM kursantams pavyko pabuvoti, ir iš visai arti pamatyti Lietuvos ir  Baltarusijos Respublikų  valstybių sienų sankirtą, kurią saugo Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pasieniečiai.


Bendri kursantų mobilumo projektai organizuojami pagal dviejų mokymo įstaigų vadovų pasirašytus bendradarbiavimo planus ir vykdomi kasmet.


Renginių kalendorius
<< Lapkritis 2017 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
14
15
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
   

Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

внж в литве