English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursantai tarpinstitucinių šaudymo iš tarnybinių ginklų varžybų čempionai

Lietuvos policijos mokykla, siekdama plėtoti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, neformalųjį kursantų užimtumą, profesinį pasirengimą, populiarinti šaudymą iš tarnybinių ginklų ir nustatyti stipriausius šaulius tarp skirtingų mokymo institucijų kursantų, gegužės 3 d. organizavo tarpinstitucines šaudymo iš tarnybinių ginklų varžybas. Šauliai turėjo pademonstruoti savo meistriškumą šaudydami iš pistoleto GLOCK 17, lygiavamzdžio šautuvo Winchester Defender 1300 bei kulkosvaidžio HK MP 5.

 

Mokyklos 32 laidos kursantai buvo taikliausi ir parodė puikius šaudymo įgūdžius. Komandinėje įskaitoje kursantai Julija Filipova, Norvilė Markauskaitė, Valdas Dudoitis, Aleksej Jarmuševič iškovojo pirmą vietą. Antroji vieta atiteko kursantams Laurai Gudėnaitėi, Deimantei Venskaitytei, Edvardui Milašiui ir Gerardui Šostak.

 

Asmeninėje (bendroje ir merginų) įskaitoje taikliausia buvo J. Filipova. Asmeninėje (meginų) įskaitoje antrą vietą iškovojo L. Gudėnaitė. Asmeninėje (vaikinų) įskaitoje pirmas buvo V.  Dudoitis, antras – E. Milašius.


Pasak Pasieniečių mokyklos komandos vadovo, šaudybos ir ginklų mokytojo Tado Borisevičiaus, varžybos kursantams buvo sėkmingos, tokios varžybos – puiki proga tobulinti būsimų pareigūnų šaudymo įgūdžius.  


Renginių kalendorius
<< Spalis 2019 >>
P A T K P Š S
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
18
19
20
24
26
27
29
30
   

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве