English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Laisvalaikis

2017-04-26 Kursantai Ulzana ir Gerardas džiaugėsi gavę 186-ių eurų stipendiją, skaityti daugiau. 


2017-04-04 Pažintis su mokykloje besimokančiais dvyniais, skaityti daugiau .


2017-03-20 Pamokoje pas profesinių dalykų mokytoją Vaidą Belevičių, skaityti daugiau .

2017-03-01 Prie arbatos puodelio su geriausiu mokyklos absolventu Artūru Kožemiakin, skaityti daugiau .
2017-02-08 Interviu su netrukus mokyklą baigsiančiais kursantais, skaityti daugiau .

2016-12-22 Kalėdinis klausimėlis: kuo užsiima mokytojai per kursantų atostogas, skaityti daugiau .

2016-12-19 Prieš šventes kursantai pradžiugino Medininkų senolius, skaityti daugiau .
2016-12-18 Mokytojų palinkėjimai Kauno kadetų licėjaus auklėtiniams, skaityti daugiau .
2016-12-05 Kursantų prisiminimai iš mobilumo projekto, skaityti daugiau .
2016-12-01 Kursantai apie mokslus ir būsimą tarnybą, skaityti daugiau.
2016-11-20 30 laidos kursantė pasidalino įspūdžiais apie savo buvusią mokykla, skaityti daugiau .
2016-11-22 Interviu su 32 laidos kursantais, skaityti daugiau .

Kursantų atsiliepimai apie Kęstutėnų žygio akimirkas 


Balandžio 16 d. mes, Pasieniečių mokyklos kursantai, Roberta Paulauskaitė, Rokas Neimontas, Eimantas Mickus, Gintautas Radkevičius, Karolina Juozapavičiūtė ir Valdas Laugalys, dalyvavome Kęstutėnų žygyje ir įveikėme 20 km atstumą. Žygyje dalyvavo apie 1 000 dalyvių. Trąsoje buvo keturi kontrolės punktai, maždaug 5 kilometrų atstumu vienas tarp kito. Ėjome miško keliais, vingiais, pasitaikė ir įkalnių bei nuokalnių. Kiekvienam kontrolės punkte turėjome atsižymėti kortelę pas tam atsakingą asmenį. Žygio pradžioje, kol judėjome link pirmosios kontrolės vietos, praėjome ir buvusią sieną su Vokietija ir Gamtos pažintinį taką. Ties trečia kontrolės vieta, gavome ir karštos skanios sriubos, pavalgę, pailsėję ir atgavę jėgas pasileidom eiti paskutiniosios kontrolės link. Eidami vis girdėjome žmones šnabždančius „O, pasieniečiai eina!”. Kai kuriems ir papasakojome apie mūsų mokyklą ir pasiūlėme jiems tapti tikrų tikriausiais pasieniečiais. Paskutinius kilometrus žygiuojant, nors ir jautėsi šioks toks nuovargis ir lengvas skausmas kojose, atsirado ir nuotaika ir pergalės jausmas, jog taip mes tą atstumą įveikėme. Ateityje žadame sudalyvauti ir kituose žygiuose.


                                                                     Parengė kursantas Gintautas RadkevičiusKursantai susipažino su Vytauto Didžiojo karo muziejaus sukauptais eksponatais

 

Mokyklos kursantai antradienį aplankė Vytauto Didžiojo karo muziejaus Karo technikos ir transporto Vilniaus skyrių ir susipažino su sukauptais eksponatais. Būsimieji pasieniečiai apžiūrėjo apie 100 Lietuvos kariuomenės technikos pavyzdžių. Ekspozicijoje jie pamatė pabūklą, katerį, motociklų, įvairios ratinės ir vikšrinės technikos: šarvuočių, automobilių, mažųjų visureigių, benzinvežių, tankus T-55 ir T-72, kuriuos 2006 metais muziejui padovanojo Lenkijos gynybos ministerija. Jaunuoliams muziejaus darbuotojai papasakojo daug įdomių istorinių faktų. Jie sužinojo, kad muziejuje eksponuojami šarvuočiai buvo naudojami 1991-ųjų sausį šturmuojant Vilniaus televizijos bokštą. Muziejinės vertybės ir suteiktos istorikų žinios kursantams paliko didžiausią įspūdį.  

 


Lietuvos muziejus mokyklos kursantai aplanko kasmet. Pažintinių ekskursijų metu jie siekia pagilinti turimas savo žinias apie Lietuvos istoriją. 


 

Šį savaitgalį (gegužės 9 d.) Pasieniečių mokyklos pareigūnai Audrius Janušauskas ir Romualdas Skačkauskas dalyvavo pėsčiųjų žygyje „Knygnešių keliais“, kuris vyko Kurtuvėnų nacionaliniame parke, Šiaulių rajone. Žygis buvo skirtas knygnešystei paminėti. 2004 m. UNESCO knygnešystė įvardinta kaip unikalus ir pasaulyje atitikmenų neturintis reiškinys. Šio žygio tikslas – įprasminti knygnešių atminimą, paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, ugdyti pilietiškumą, puoselėti kultūros ir istorines tradicijas, skatinti bendradarbiavimą tarp įstaigų, organizacijų, bendruomenių. Visi žygio dalyviai pėsčiųjų žygyje „Knygnešių keliais“ susipažino su kultūrinėmis, istorinėmis vietovėmis, susijusiomis su knygnešių veikla.

 

 


 

Būsimieji pasieniečiai ir pareigūnai išbandė savo jėgas pėsčiųjų žygyje „Kęstutėnai“, skaityti daugiau...

 

 

 

 


 

 

Salės futbolo turnyre būsimieji pasieniečiai užlipo ant trečiojo pakylos laiptelio, skaityti daugiau...  

 

 

 

 

 


 

Mokyklos kursančių komanda džiaugėsi trečia vieta tinklinio varžybose, skaityti daugiau...

 


 

 

Paaiškėjo mokyklos stipriausi krepšininkai 

 

 

 

 

 

 
Beveik visą mėnesį (nuo spalio 10 d. iki lapkričio 6 d.) Pasieniečių mokykloje trukusiose krepšinio varžybose tarp mokyklos darbuotojų ir  kursantų paaiškėjo stipriausi krepšininkai.  Nugalėtojais tapo 28 laidos 3 būrio kursantai.


Rungtynėse norą dalyvauti pareiškė devynios komandos. Iš pradžių jos varžėsi dviejuose pogrupiuose, iš kurių į kitą etapą pateko po dvi  daugiausiai taškų pogrupiuose surinkusios ekipos. Po įnirtingų pusfinalio kovų  paaiškėjo, kad dėl pirmosios vietos žais 28 laidos 3 būrio ir 26 laidos 2 būrio kursantai. Beveik visų rungtynių metu pirmavę 28 laidos 3 būrio kursantai nugalėjo savo varžovus rezultatu 95:72 ir tapo varžybų nugalėtojais. Trečiąją vietą turnyre iškovojo 27 laidos kursantų komanda, kuri 66:49 nugalėjo 26 laidos 2 būrio komandos narius.


Naudingiausiu varžybų žaidėju tapo 28 laidos 3 būrio kursantas Julius Gustas. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.   


 

Kursantai dviračio žygio dalyviams papasakojo apie savo būsimą profesiją  

 

Pasieniečių mokyklos kursantai dviračio žygio dalyviams po saugomas teritorijas papasakojo apie savo pasirinktą profesiją.   

Penktadienį Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos organizavo dviračių žygį po saugomas teritorijas „10 vietų saugomose teritorijose, kurias turi aplankyti šiais metais“. Minėtame žygyje dalyvavo apie 30 dviratininkų. Žygio metu jie aplankė dvi vietas – Pūčkorių atodangą Vilniuje ir Aukštojo kalvą (aukščiausias Lietuvos taškas) Juozapinės draustinyje netoli Medininkų.

 


Žygio dalyviai stovyklavo šalia Juozapinės draustinio prie Aukštojo kalvos. Į šį laisvalaikio renginį buvo pakviesti ir Pasieniečių mokyklos kursantai. Būsimieji pasieniečiai Mindaugas Gedrimas, Giedrius Žukas ir Rytis Sujeta stovyklautojams papasakojo apie mokyklos veiklą, atrankos reikalavimus ir kaip jiems sekasi mokytis ir gyventi mokykloje. Vakarop drauge su kursantais renginio dalyviai vaišinosi pasienietiška koše ir smagiai bičiuliavosi prie uždegto laužo.  Visi dalinosi gera nuotaika ir įspūdžiais.

 

 

 

 


 

Lietuvos profesinių mokymo įstaigų sporto žaidinių lengvosios atletikos finalinėse varžybose triumfavo Pasieniečių mokyklos kursantės.

 

 

 

Gegužės 21 d. Alytaus miesto stadione vyko Lietuvos profesinių mokymo įstaigų sporto žaidinių lengvosios atletikos finalinės varžybos. Į šias rungtynes susirinko pačios stipriausios šešių Lietuvos regionų komandos nugalėtojos. Vilniaus regionui atstovavo Pasieniečių mokyklos lengvosios atletikos komanda, kurią sudarė 26, 27 laidos ir įvadinio mokymo kurso kursantai: Lukas Čečiurka, Rytis Baltrušaitis, Mantas Savickas, Rafaelas Ciura, Mindaugas Gedrimas, Robert Verkovskij, Tomas Lukoševič, Artūr Razmyslovič, Povilas Striokas, Artūras Jankauskas, Inga Tamulevičiūtė, Rimantė Pikturnaitė, Greta Dingelytė, Akvilė Lukoševičiūtė, Eleonora Čiarniavskaja, Karolina Andriukonis, Milda Janušaitytė. 

 

Čempionate ypač puikiai sekėsi kursantei I. Tamulevičiūtei, kuri sugebėjo iškovoti net tris medalius. Būsima pasienietė antrąją vietą iškovojo 100 m bėgime, o 4x100 estafetėje ir šuolio į tolį rungtyje pelnė trečiąją vietą.

 

Kitose lengvosios atletikos rungtyse Pasieniečių mokyklos kursantams taip pat puikiai sekėsi. Estafetėje 4x100 tarp vaikinų trečiąją vietą iškovojo Pasieniečių mokyklos komanda (L.  Čečiurka, R.  Baltrušaitis, M. Savickas, R. Ciura). Estafetėje 4x100 tarp merginų trečiąją vietą pelnė Pasieniečių mokyklos komanda (I. Tamulevičiūtė, R. Pikturnaitė, G. Dingelytė, A. Lukoševičiūtė).  400 m bėgime antroji vieta atiteko P.  Striokui, o rutulio stūmimo rungtyje ant trečiojo pakylos laiptelio užlipo T. Lukoševič.


 

Kitų kursantų rezultatai įvairiose lengvosios atletikos rungtyse buvo arti prizinių. Todėl tai ir  nulėmė labai aukštus komandinius rezultatus. Susumavus juos paaiškėjo, kad Pasieniečių mokyklos kursantės tapo profesinių mokymo įstaigų sporto žaidinių lengvosios atletikos čempionėmis. Labai gerai sekėsi ir mokyklos vaikinų komandai, kuri užlipo ant trečio pakylos laiptelio. 

 

Integruotų dalykų skyriaus mokytojai džiaugiasi, kad šių varžybų rezultatai rodo labai aukštą būsimų pasieniečių fizinį pasirengimo lygį. 

 


 

 

Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybų nugalėtojai – būsimieji pasieniečiai

 

Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybose nugalėtojų titulais pasipuošė Pasieniečių mokyklos vaikinų ir merginų komandos.

 

Ketvirtadienį Lietuvos policijos mokyklos stadione (Vilniuje) vyko Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybos. Rungtynėse startavo Pasieniečių mokyklos lengvosios atletikos komanda, kurią sudarė 26, 27 laidos ir įvadinio mokymo kurso kursantai (Lukas Čečiurka, Rytis Baltrušaitis, Mantas Savickas, Rafaelas Ciura, Mindaugas Gedrimas, Robert Verkovskij, Tomas Lukoševič, Artūr Razmyslovič, Povilas Striokas, Artūras Jankauskas, Inga Tamulevičiūtė, Rimantė Pikturnaitė, Greta Dingelytė, Akvilė Lukoševičiūtė, Eleonora Čiarniavskaja, Karolina Andriukonis, Milda Janušaitytė). 

 

Varžybose ypač gerai sekėsi kursantams M. Savickui ir R. Pikturnaitei, kurie sugebėjo iškovoti net po tris medalius. R. Pikturnaitė nugalėjo rutulio stūmimo rungtyje, 4x100 estafetėje iškovojo antrąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje – trečiąją. M. Savickas su komandos draugais nepralenkiamas buvo 4x100 estafetėje ir šuolių į tolį rungtyje,100 m bėgime pelnė trečiąją vietą.  

 

Kitose lengvosios atletikos rungtyse Pasieniečių mokyklos kursantai pasirodė taip:
- estafetėje 4x100 tarp vaikinų nugalėjo kursantų komanda (L. Čečiurka, R. Baltrušaitis, M. Savickas, R. Ciura);
- estafetėje 4x100 tarp merginų antrąją vietą iškovojo kursančių komanda (I. Tamulevičiūtė, R. Pikturnaitė, G. Dingelytė, A. Lukoševičiūtė);
- rutulio stūmimo rungtyje nugalėtoju tapo kursantas A. Razmislovič, antrąsias vietas iškovojo T. Lukoševič ir E. Čiarniavskaja;
- 400 m bėgime antrąsias vietas iškovojo P. Striokas ir M. Janušaitytė, trečiąją vietą pelnė A. Jankauskas;
- 100 m bėgime antrąją vietą iškovojo L. Čečiurka, o trečiąją – I. Tamulevičiūtė.


 

 

Susumavus komandinius varžybų rezultatus paaiškėjo, kad Pasieniečių mokyklos vaikinų ir merginų lengvosios atletikos komandos tapo nugalėtojomis Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybose. Pasieniečių mokyklos nugalėtojai iškovojo teisę atstovauti Vilniaus regionui finalinėse varžybose, kurios vyks š. m. gegužės 21 d. Alytuje. 

 


 

Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų  virvės traukimo varžybose kursantų komanda užlipo ant trečio pakylos laiptelio

 

Trečiadienį Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre vykusiose virvės traukimo varžybose tarp Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų savo jėgą išbandė ir Pasieniečių mokyklos kursantai. Komandą sudarė  26, 27 laidos ir įvadinio mokymo kursų būsimieji pasieniečiai: Karolis Mikutis, Vilmantas Labinskas, Tomas Lukoševič, Povilas Striokas, Artūr Razmyslovič, Lešek Vasiljev ir Nerijus Taulavičius. Virvės traukimo varžybose dalyvavo devynios profesinių mokymo įstaigų komandos, kurios varžėsi suskirstytos į du pogrupius. Visi komandų dalyviai buvo įnirtingai nusiteikę ir demonstravo stiprią jėgą. Būsimųjų pasieniečių septintukas, nugalėjęs penkias komandas ir patyręs vos vieną pralaimėjimą,  iškovojo trečiąją vietą.

 

 


 

Artėjančios Kovo 8-osios proga mokyklos moteris džiugino gėlės ir sveikinimai

 

 

 


Penktadienį artėjančios Kovo 8-osios proga Pasieniečių mokyklos vyrai dovanojo savo bendražygėms pirmuosius pavasario gėlių žiedus. Rytmetį skambėjo patys gražiausi žodžiai, skirti kolegėms. Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia pasveikino savo darbuotojas su gražia pavasario švente.

 

Šia proga mokyklos dailiosios lyties atstovės varžėsi sportinėse rungtyse. Savo sugebėjimus jos demonstravo smiginio, kamuolio varymo ir metimo bei „siurprizo“ rungtyse. Susumavus visus varžytuvių rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtoja tapo 27 laidos kursantė Milda Janušaitytė, antrąją vietą pelnė 27 laidos kursantė Dovilė Kavinaitė, o trečioji atiteko įvadinių mokymo kursų kursantei Rūtai Urbonaitei. Penktadienį nugalėtojos buvo apdovanotos diplomais, medaliais ir gėlėmis.

 


 

 


 

Pasieniečių mokykloje paaiškėjo stipriausi biliardo žaidėjai  


Beveik dvi savaites trukusiose Pasieniečių mokyklos biliardo varžybose tarp mokyklos kursantų, mokytojų ir darbuotojų paaiškėjo geriausi biliardo žaidėjai. Šiose varžybose norą dalyvauti pareiškė net dešimt žaidėjų, kurie varžėsi  viename pogrupyje ratų sistema.
Po įtemptų kovų paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo Kriminalistinių tyrimų skyriaus viršininkas Pavelas  Staškevičius. Antrąją  vietą iškovojo Mokymo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Ignas Valkauskas, o trečioji vieta atiteko Integruotų dalykų skyriaus vyriausiajam  specialistui Sauliui Šutiniui. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais.  

 

 

 


Pasieniečių mokyklos komanda užėmė trečiąją vietą krepšinio varžybose tarp Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų, skaitykite plačiau...  

 

 

 


 

Pasieniečių mokyklos Kursantų tarybos leidžiamas laikraštis,spauskite čia...

 


 

Pasieniečių mokyklą aplankė Kalėdų Senelis ir Snieguolė, skaitykite plačiau...  

 

 


 

Būsimieji pasieniečiai ir ugniagesiai gelbėtojai susitiko krepšinio aikštelėje
 

 

Trečiadienį Pasieniečių mokyklos krepšinio aikštelėje susitiko Pasieniečių ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklų kursantų ekipos.  Būsimieji pareigūnai parodė savo sugebėjimus ir taiklumą metant kamuolį į krepšį. Sporto salėje netrūko jaunatviško azarto ir entuziazmo. Atkakliai ir įnirtingai dėl pergalės kovojo abi pusės ir po atkaklios kovos būsimieji pasieniečiai 70:55 įveikė būsimuosius ugniagesius gelbėtojus.

 


Draugiškos varžybos abiejų mokyklų kursantams paliko daug įspūdingų ir gražių prisiminimų.

 


 

Pasieniečių mokykloje paaiškėjo stipriausios krepšininkų komandos  

 

 


Visą mėnesį (lapkričio 7 d.-gruodžio 7 d.) trukusiame Pasieniečių mokyklos krepšinio turnyre paaiškėjo geriausios krepšininkų ekipos. Šiose varžybose dalyvavo devynios komandos iš mokyklos darbuotojų ir kursantų tarpo.  Mokyklos krepšininkų ekipos varžėsi dviejuose pogrupiuose, iš kurių į kitą etapą pateko po keturias daugiausiai taškų pogrupiuose surinkusios komandos.
Po atkrentamųjų rungtynių paaiškėjo, kad dėl pirmosios vietos žais 25 laidos 2 būrio ir 25 laidos 4 būrio kursantai. Akivaizdžią persvarą rungtynių metu turėjo 25 laidos 2 būrio kursantų komanda, nugalėjusi savo varžovus rezultatu 77:49 ir tapo varžybų nugalėtoja. Trečiąją vietą turnyre iškovojo 25 laidos 3 būrio kursantų komanda, kuri 84:64 nugalėjo traumų išretintą mokyklos darbuotojų komandą.
Naudingiausiu turnyro žaidėju tapo 25 laidos 2 būrio kursantas Dovydas Galinaitis. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. 
    

 


 

Lietuvos policijos dziudo pirmenybėse sėkmė lydėjo Pasieniečių mokyklos kursantus, skaitykite plačiau... 

 

 


 

Pasieniečių mokykloje aidėjo kursantų linksmas juokas ir skanduotės. Rugsėjo 10 d. Pasieniečių mokykloje prasidėjusius naujuosius mokslo metus tradiciškai lydėjo kursantų krikštynos. Juokingus ritualus sugalvoję 25 laidos kursantai nusprendė naujokus 26 laidos kursantus prijungti prie tikrųjų kursantų būrio.


 

Pasieniečių mokyklos kieme susirinkę kursantai dainavo, skandavo, šventino vieni kitus. „Fuksams“ skirtas krikšto vanduo ir skalsi studentiška košė pralinksmino visų naujokų veidus.

 

 

 

Po smagių krikštynų visi su puikia nuotaika spinduliavę kursantai viešai prisiekė ir tapo pilnateisiais mokyklos kursantais. Jaunuolių šėlsmas pagyvino rudeniškai pasipuošusią Pasieniečių mokyklą. 

 

 

Vakare 25 ir 26 laidos kursantai sužaidė draugiškas krepšinio varžybas.

 


 

Paaiškėjo geriausi Pasieniečių mokyklos šauliai, skaityti plačiau ...  

 

 


 

Gegužės 18 d. Mažeikiuose vyko rajono štangos spaudimo čempionatas. Varžybose dalyvavo įvairaus amžiaus sportininkai, kurie rungėsi skirtingose svorio kategorijose. Minėtose varžybose savo jėgą ir ištvermę savanoriškai nusprendė pademonstruoti ir Pasieniečių mokyklos 25 laidos kursantas Artūras Petkevičius. Artūras savo laisvu laiku lanko Mažeikių sporto klubą „Švyturys“. 
Artūras Petkevičius puikiai pasirodė minėtose varžybose. Jaunimo svorio kategorijoje iki 74 kg būsimasis pasienietis iškovojo antrąją prizinę vietą, išspaudęs net 130 kg. 

 

 

 

Būsimasis pasienietis džiaugėsi ne tik iškovotu rezultatu, bet ir tvirtina, kad malonumą suteikia laisvalaikiu sutikti geri draugai, sveikata ir sportas. 

 


 

Gegužės 13-20 d. Pasieniečių mokykloje vyko šachmatų varžybos tarp mokyklos kursantų, mokytojų  ir darbuotojų.  Šiose varžybose apsisprendė dalyvauti keturi mokyklos žaidėjai. Jie varžėsi viename pogrupyje ratų sistema. Po įtemptų kovų paaiškėjo, kad stipriausiu mokyklos šachmatininku tapo Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Lepeška, o antrąją vietą iškovojo to paties skyriaus vyriausiasis specialistas Vitalijus Nikitinas.

 

 

Trečioji vieta atiteko 25 laidos kursantui Domui Kavoliukui.      

 


 

Pasieniečių mokyklos vaikinų lengvosios atletikos komanda trečius metus iš eilės nugalėjo Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybose, skaityti plačiau... 

 

 

 

 


 

Pasieniečių mokyklos Kursantų tarybos leidžiamas laikraštis, skaityti plačiau... 

 

 


 

Pasieniečių mokykloje paaiškėjo geriausi mokyklos stalo teniso žaidėjai, skaityti plačiau... 

 

 

 


 

Būsimasis pasienietis Artūras Petkevičius pademonstravo savo jėgą ir ištvermę štangos spaudimo pirmenybėse Skuodo r., skaityti plačiau... 

 


 

Pasieniečių mokyklos pareigūnai ir kursantai išbandė savo jėgas pėsčiųjų žygyje „Kęstutėnai – 2013“, skaityti plačiau...  

 

 

 

 

 


 

Pasieniečių mokykloje paaiškėjo stipriausi mokyklos biliardo žaidėjai, skaityti plačiau...  

 

 


Artėjančių Šventų Velykų proga Pasieniečių mokykloje sporto varžybose rungėsi kursantai, kadetai, moksleiviai ir jų mokytojai, skaityti plačiau...

 

 

 


 

Pasieniečių mokyklos krepšinio komanda –  Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų nugalėtoja, skaityti plačiau... 

 

 

 

 


 

Pasieniečių mokyklos kursantai ir pareigūnai išbandė savo jėgas eidami nakties žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“, skaityti plačiau...

 

 

 


 

Artėjančių didžiųjų švenčių proga Pasieniečių mokykloje apsilankė Kalėdų senelis ir Snieguolė.

 

 

Šventinio renginio metu visi keturi 25 laidos mokyklos kursantų būriai paruošė įspūdingas programas. Kalėdų seneliui prisistatė kiekvieno mokyklos skyriaus darbuotojai ir palinkėjo visiems gerų ateinančių metų. 


Vėliau mokyklos bendruomenė drauge vaišinosi Kalėdų senelio kūčiukais, spanguolių kisieliumi ir saldumynais.

 

Renginio akimirkos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Lapkričio 1 d.–gruodžio 4 d.  Pasieniečių mokykloje vyko atviras Pasieniečių mokyklos krepšinio turnyras. Šiame turnyre net 11 komandų (po keturias kursantų iš 24 ir 25 laidų, Pasieniečių mokyklos darbuotojų, Medininkų Šv. Kazimiero ir Rukainių vidurinių mokyklų moksleivių komandos) įnirtingai kovojo dėl kamuolio. Krepšinio varžybos vyko olimpine sistema. 


Po įtemptų kovų paaiškėjo, kad į kitą etapą pateko trys komandos. Tai – Pasieniečių mokyklos darbuotojų, 24 laidos 2 būrio ir 25 laidos 2 būrio komandos, kurios toliau tarpusavyje žaidė dėl prizinių vietų.   

 

Nugalėtojų taurę iškovojo mokyklos darbuotojų komanda, antrąją vietą – 24 laidos 2 būrio komanda, o trečioji vieta atiteko 25 laidos 2 būrio komandai.

 

Šį syk mokyklos krepšinio aikštelėje nepakartojamą krepšinį demonstravo ir Medininkų Šv. Kazimiero ir Rukainių vidurinių mokyklų moksleivių komandos. Jų  krepšinio kamuoliai tiesiog puikiai krito į Pasieniečių mokyklos krepšį ir jaunuoliai labai stengėsi nenusileisti būsimiesiems pasieniečiams.

 

 

Pasieniečių mokyklos krepšinio turnyro akimirkos

 

 

 

 

 

Renginių kalendorius
<< Gruodis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
17
19
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве