English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Savigynos imtynių varžybose mokyklos kursantai nenugalimi

Tradicinėse VSAT savigynos imtynių varžybose trečius metus iš eilės ant pirmojo nugalėtojų pakylos laiptelio užlipo Pasieniečių mokyklos kursantai.


Trečiadienį mokykloje vyko VSAT savigynos imtynių ir trečią kartą organizuotos kovinių imtynių varžybos. Šiose pirmenybėse dalyvavo 6 komandos iš Pakrančių apsaugos, Pagėgių, Vilniaus, Varėnos, Ignalinos ir mokyklos. Komandų dalyviai rungėsi asmeninėje ir komandinėje įskaitose bei šiose svorio kategorijose 62 kg, 68 kg, 74 kg, 82 kg, 90 kg, 100 kg, daugiau kaip 100 kg. Šįkart ant kilimo savo jėgą demonstravo ir pasienio dailiosios lyties atstovės dvejose svorio kategorijose iki 60 kg ir daugiau kaip 60 kg.

 

Susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo Pasieniečių mokyklos kursantų komanda, surinkusi 4 taškus. Antrąją vietą iškovojo Vilniaus rinktinės pareigūnai, surinkę 8 taškus. Trečioji vieta atiteko  Pagėgių rinktinės stipruoliams, surinkusiems taip pat 8 taškus. Vilniečiams atiteko antroji vieta už daugiau užimtų pirmųjų vietų atskirose svorio kategorijose.

 

Pagal atskiras svorio kategorijas merginų tarpe nugalėtojomis tapo:

iki 60 kg – Julija Filipova (Pasieniečių mokykla)

daugiau kaip 60 kg – Rūta Katkevičiūtė (Pagėgių rinktinė).

 

Pagal atskiras svorio kategorijas vyrų tarpe nugalėtojais tapo:

62 kg – Aurimas Juknaitis (Pasieniečių mokykla);

68 kg – Arnas Juknevičius (Pasieniečių mokykla);

74 kg – Tomas Janulaitis (Pasieniečių mokykla);

82 kg – Ignas Bralkovskis (Pasieniečių mokykla);

90 kg – Arnas Mrazauskas (Pagėgių rinktinė);

100 kg – Edgaras Jurgelevičius (Vilniaus rinktinė);

daugiau kaip 100 kg – Eimantas Vaikasas (Vilniaus rinktinė).

 

Lietuvos sambo federacija įsteigė prizą techniškiausiam varžybų dalyviui. Juo tapo Pagėgių rinktinės pasienietis Arnas Mrazauskas. 

 

Kovinių imtynių varžybose dalyvavo 4 dalyviai. Varžybos vyko vienoje svorio kategorijoje iki 75 kg ir pasižymėjo ypač įspūdingomis kovomis. Po įtemptų kovų paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo Augustas Buzarevičius iš Pasieniečių mokyklos.


Uždarymo ceremonijoje varžybų nugalėtojams Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia įteikė diplomus, taures ir medalius. Nuolat prie tokių varžybų organizavimo ir teisėjavimo nemažai prisideda buvę Pasieniečių mokyklos pareigūnai, dabar jau išėję į atsargą, tuometinio Fizinio ir kovinio rengimo skyriaus viršininkas, 10 kartų šių varžybų nugalėtojas, tarptautinės kategorijos teisėjas Vytautas Margelis ir taip pat tarptautinės kategorijos teisėjas Algis Mečkovskis, to paties skyriaus darbuotojas, nacionalinės kategorijos teisėjas Leonidas Choroško.


Pasak vyriausiojo varžybų teisėjo Sauliaus Šutinio, džiugu, kad varžybose dalyvavo didelis būrys šios sporto šakos atstovų, kurie noriai dalyvauja įvairiose sambo imtynėse atstovaudami VSAT garbę. 


Šių varžybų tikslas – skatinti VSAT pareigūnus ir mokyklos kursantus gerinti profesinį bendradarbiavimą bei tobulinti fizinį ir kovinį pasirengimą, nustatyti geriausius imtininkus, dalintis patirtimi.

 

Renginių kalendorius
<< Spalis 2019 >>
P A T K P Š S
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
18
19
20
24
26
27
29
30
   

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве