English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursantai moksleivius ragino rinktis pasieniečio profesiją

Pasieniečių mokykloje besimokantys kursantai aktyviai populiarina savo pasirinktą profesiją. Jie vis dažniau pareiškia norą grupės kuratoriams nuvykti į tas mokyklas, kuriose jie mokėsi. Į šiuos jų pageidavimus atsižvelgiama labai palankiai ir geranoriškai. Besimokantys kursantai vyksta į Lietuvos miestų ir rajonų mokyklose organizuojamus susitikimus su moksleiviais.


Kovo 17 dieną kursantės Rūta Vitkauskaitė ir Jovilė Milerytė  lankėsi  Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje ir Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje. Kursantai Rokas Bagdonas ir Aurimas Juknaitis vyko į Šakių „Žiburio“ gimnaziją ir taip pat susitiko su moksleiviais.


Būsimieji pareigūnai ragino minėtų mokyklų moksleivius rinktis pasieniečio profesiją. Susitikimuose vyresniųjų klasių jaunuoliams kursantai pasakojo apie mokyklą, pagrindinius atrankos reikalavimus, kursantų mokymosi ir gyvenimo sąlygas, socialines garantijas ir perspektyvas. Kursantai moksleiviams demonstravo vaizdinę medžiagą, dalino jiems lankstinukus, mokyklų bibliotekose iškabino reklaminius plakatus.


Pasak susitikimuose pabuvojusių kursantų, moksleiviai labai domisi ir klausia būsimųjų pasieniečių apie mokyklą, laisvalaikį, kokių dalykų jie mokosi. Jiems labai patinka ir juos žavi uniformuoti jaunuoliai, visada užsimezga labai draugiškas pokalbis, o po įdomių diskusijų dėkoja mums už tai, kad atvykome pas juos ir iš pirmų lūpų jie sužinojo apie galimybes tapti pasieniečiais.

Renginių kalendorius
<< Lapkritis 2019 >>
P A T K P Š S
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus! 


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве