English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Teisėsaugos institucijų pareigūnai mokymuose formuoja bendrą praktiką ir dalinasi patirtimi

Pasieniečių mokykloje dvi savaites truksiančiuose mokymuose teisėsaugos institucijų pareigūnai formuos bendrą praktiką, diskutuos aktualiais klausimais ir keisis gerąja patirtimi.


Pirmadienį prasidėjo tarpinstituciniai mokymai „Teisėsaugos institucijų pareigūnų veikla tarptautinio bendradarbiavimo srityje“. Kursuose dalyvauja 15 pareigūnų iš VSAT, Policijos departamento, Muitinės departamento pavaldžių teritorinių padalinių. Šių mokymų pirmoji dalis jau vyko šiais metais rugpjūčio 16 –rugsėjo 9 dienomis nuotoliniu būdu.

 

Mokymai skirti teisėsaugos institucijų pareigūnų veiklai tobulinti bendradarbiaujant tarptautiniu lygmeniu, formuojant vienodą pažangią praktiką. Kursuose pranešimus skaitys VSAT Migracijos skyriaus vyriausioji specialistė Ina Kolelienė ir kiti VSAT atstovai, Muitinės mokymo centro (MMC) Mokymo skyriaus viršininkė Ieva Vizgirdienė, (MMC) Mokymo ir metodikos skyriaus vyriausiosios inspektorės Diana Gadliauskaitė ir Jurgita Šerėnaitė-Kaukėnienė, (MMC) Mokymo ir metodikos skyriaus vyriausiasis inspektorius Remigijus Timofejevas, (MMC) Muitinės mokymo centro direktoriaus pavaduotojas Pranas Plačas, taip pat Pasieniečių mokyklos Profesinių dalykų skyriaus viršininkas Giedrius Bakša, Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Lepeška ir Lietuvos policijos atstovai.

 

Kursuose bus diskutuojama apie tarptautines ir ES teisėsaugos duomenų bazes ir jų naudojimą, teisėsaugos institucijų keitimąsi informacija ir asmens duomenų apsaugą, bendrą tarnybinių pareigų atlikimą su kitos šalies teisėsaugos institucijų pareigūnais, tarptautinių grėsmių ir rizikos įvertinimą, nenumatytais atvejais, tarptautinio bendradarbiavimo stiprinimą kovojant su tarptautiniu nusikalstamumu, teisėsaugos institucijų kultūrą.

 

Tarpinstitucinė mokymo programa parengta atsižvelgiant į 2012 m. lapkričio 11–13 d. Lietuvoje vykusių Šengeno vertinimų ataskaitoje Lietuvai pateiktą vieną iš rekomendacijų, susijusių su mokymais tarptautinio bendradarbiavimo srityje: „Muitinė ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos turėtų būti įtrauktos į mokymų programas ir vystyti sisteminius bendrus mokymus, ypač Šengeno teisyno ir tarptautinio policijos bendradarbiavimo klausimais.“


Renginių kalendorius
<< Spalis 2019 >>
P A T K P Š S
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
18
19
20
24
26
27
29
30
   

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве