English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Lankėsi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvės

Pasieniečių mokykloje penktadienį apsilankė dvi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvės  Viktorija Varnaitė (dvyliktokė) iš Kėdainių ir Algimantė Ambrulaitytė (dabar studijuosianti žurnalistiką) iš Raseinių. Jas lydėjo VSAT Prevencijos skyriaus vyresnysis specialistas Kęstutis Norvaišas. Moksleives priėmė ir pakalbino Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia. Mokyklos vadovas projekto dalyvėms įteikė prisiminimo dovanas.


Vėliau abiturientės pabuvojo Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės sienos apsaugos raidą, kolekcija.


Projekto dalyvės aplankė ir Kriminalistinių tyrimų skyrių. Čia joms vyriausiasis specialistas Tomas Bajorinas pademonstravo dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą ir papasakojo kaip su ja dirbama, supažindino jaunuolius su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų – dokumentų patikra.


Dalyvės pasivaikščiojo po mokyklą. Svečiams buvo papasakota apie būsimųjų pasieniečių gyvenimą mokykloje, apie tai, ko mokoma Pasieniečių mokykloje. Jos apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą, šaudyklas. Lazeriniame tire mokytojas Pavelas Leonovas papasakojo apie saugų ir taiklų šaudymą. Kartu jos išbandė rankos bei akies taiklumą šaudant iš imitacinių ginklų.


Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai Pasieniečių mokykloje apsilanko kasmet. Tuo siekiama sudaryti sąlygas patiems geriausiems baigiamųjų klasių moksleiviams tiesiogiai susipažinti pasieniečių veikla ir prisidėti prie pilietinės visuomenės formavimo.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве