English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vyksta dveji mokymo kursai pasienio pareigūnams

Pasieniečių mokykloje šią savaitę pasienio pareigūnai tobulina savo teorines žinias ir praktinius sugebėjimus dviejuose kvalifikacijos tobulinimo renginiuose.


Pirmadienį prasidėjo savaitę truksiantys 28 akademinių valandų aukštesniosios grandies pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo kursai. Mokymuose dalyvauja 16 pareigūnų iš Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pakrančių apsaugos, Specialiųjų užduočių rinktinių bei Pasieniečių mokyklos. Kursų dalyviams dėsto Audrius Matiukas iš Verslo konsultacijų bendrovės „PRIMUM ESSE“. Aukštesniosios grandies pareigūnų mokymai skirti VSAT struktūrinių padalinių pareigūnams, užimantiems vadovaujančias pareigas arba pavaduojantiems vadovus. Jų tikslas  – suteikti pareigūnams vadybinių ir psichologinių žinių, padėsiančių gerinti žmoniškųjų išteklių valdymą tarnybos struktūriniuose padaliniuose. Mokymuose pareigūnai diskutuoja ir nagrinėja aktualius klausimus apie vadovą ir jo vaidmenį, stiprina gebėjimus valdyti laiką ir vertinti darbuotojų veiklą, gilina žinias apie darbuotojų motyvavimą, lavina gebėjimus ugdyti darbuotojus, dalykinio bendravimo, problemų sprendimo ir konfliktų valdymo srityje.


Taip pat pasienio pareigūnams prasidėjo penkių dienų kvalifikacijos tobulinimo kursų „Savigynos instruktorius“ antroji dalis. Pirmi mokymai jau vyko vasario 1–5 d. Šiuose kursuose dalyvauja 14 VSAT struktūrinių padalinių pareigūnų iš Ignalinos, Lazdijų, Pagėgių, Pakrančių apsaugos, Varėnos, Vilniaus rinktinių. Kursus veda Profesinių dalykų skyriaus darbuotojai Saulius Šutinys ir Romas Cironka, Integruotų dalykų skyriaus darbuotojai Linas Grigas ir Ana Černilova, Bendrųjų reikalų skyriaus darbuotoja Aušra Rimantienė. Kursų metu pareigūnai semiasi žinių apie savisaugą ir specialiuosius parengiamuosius pratimus savigynoje, mokosi kaip teisingai atlikti metimus, smūgius rankomis, kojomis, apsiginti nuo jų. Jie studijuoja norminius teisės aktus, reglamentuojančius pareigūnų įgaliojimus, teises, pareigas, atsakomybės pagrindus, kovinės savigynos ir specialiųjų priemonių  panaudojimo teisinius aspektus ir problematiką. Mokosi atpažinti stresą, nerimą, neigiamų emocinių procesų valdymo galimybes ir būdus bei pirmosios medicinos pagalbos subtilybių.


Penktadienį abiejų kursų dalyviams bus išduoti mokymų baigimo pažymėjimai.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве