English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Molėtų gimnazistai aplankė Pasieniečių mokyklą

Antradienį Molėtų gimnazijos 22 jaunuoliai kartu su savo mokytojais pabuvojo Pasieniečių mokykloje ir iš pirmų lūpų sužinojo ko mokosi ir kaip gyvena būsimi pasienio pareigūnai.

Gimnazistai apsilankė Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Taip pat muziejuje atvykusiems jaunuoliams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie  galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais.  Jiems buvo išdalinti lankstinukai apie atrankos reikalavimus į Pasieniečių mokyklą. 


Vėliau gimnazistai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą. Kriminalistinių tyrimų laboratorijoje mokiniai sudalyvavo edukaciniame užsiėmime „Asmens dokumentų patikra pasienyje“. Specialistas Viktoras Jankovskis pademonstravo  dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, parodė kaip su ja dirbama, supažindino jaunuolius su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų – dokumentų patikra. Logistikos skyriaus specialistas Gintaras Vasiliūnas mokiniams papasakojo ir parodė naudojamą tarnyboje ginkluotę ir ekipuotę. Šaudymo tiruose kursantų mokytojas Mindaugas Kudulis jiems papasakojo apie saugų ir taiklų šaudymą, kiekvienas iš jaunuolių pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius.


Po susitikimų su pasieniečių mokytojais moksleiviai dar apžiūrėjo kur gyvena būsimi pareigūnai ir sužavėti išvyko namo.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве