English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Apie pasieniečius sužinojo apie 400 privalomąją tarnybą Klaipėdoje atliekančių karių

Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione apie 400 tarnaujančių karių susipažino su galimybėmis tapti pasieniečiais.


Palangos kvalifikacijos tobulinimo skyriaus vedėjas Vidmantas Radavičius ir vyresnioji specialistė Edita Oželienė ketvirtadienį lankėsi Klaipėdoje Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione ir su pasieniečio profesija supažindino karius, savanoriškai čia atliekančius privalomąją pradinę karo tarnybą.


Susitikimo metu kariams mokyklos atstovai parodė vaizdinę medžiagą, papasakojo apie VSAT  pareigūnų darbą, jų atliekamas funkcijas ir pristatė Pasieniečių mokyklą. Kariai buvo informuoti apie reikalavimus į vidaus tarnybą, stojimo į Pasieniečių mokyklą procedūrą bei karjeros galimybes jau tapus profesionaliu pasieniečiu. Renginio metu pareigūnai akcentavo, kad pagal atrankos reikalavimus pretendentui, atlikusiam privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigusiam bazinius karinius mokymus, stojant į Pasieniečių mokyklą yra skiriamas vienas papildomas balas. Kariai buvo paraginti apsilankyti VSAT ir Pasieniečių mokyklos interneto svetainėse www.pasienis.lt ir www.pasienietis.lt ir sužinoti daugiau apie pasieniečių veiklą. Bataliono kariams buvo išplatinti lankstinukai ir plakatai apie Pasieniečių mokyklą.


Netrukus šie tarnaujantys kariai baigs tarnybą ir turės galimybę pasirinkti tęsti karjerą toliau Lietuvos kariuomenės pajėgose ar pasirinkti kitą panašią karišką profesiją kitose struktūrose. Todėl šie jaunuoliai turi labai realią ir puikią galimybę pasirinkti pasieniečio profesiją.


 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве