English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Svečiavosi Japonijos ambasadorius

Pirmadienio popietę Pasieniečių mokykloje apsilankė Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda su žmona. Mintis apsilankyti pasieniečių rengimo centre Medininkuose Japonijos ambasadorių paskatino mokykloje surengta žurnalisto Juozo Šalkausko foto paroda „Sakurų paunksnėje“. J. Šalkauskas jau keletą kartų lankęsis tekančios saulės šalyje, užmegztų kontaktų nėra nutraukęs ir dabar. Tad progai pasitaikius pranešė apie šią parodą, o diplomatas susidomėjo ne tik ja, bet ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos veikla bei kur ir kaip rengiami mūsų šalies sienos sergėtojai. Kartu mokykloje apsilankė ir parodos autorius.

 

Atvykusius svečius pasitiko Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia. Po bendros nuotraukos svečiai buvo supažindinti su valstybės sienos apsaugos istorija Pasieniečių muziejuje, tarnybos struktūra – mokyklos informaciniuose stenduose. Svečiams parodytos auditorijos mokymo korpuse, kur rengiami kursantai, sporto kompleksas ir, žinoma, paroda „Sakurų paunksnėje“. Branduolinio saugumo kompetencijos centro vedėjas Aleksėjus Livšicas supažindino ambasadorių su BSKC veikla.

 

Ambasadorius prisiminė, kad kaip tik šiuo metu Japonijoje jau pražydę šie nuostabūs medžiai – visų japonų džiaugasmas. Sakurų žiedai neoficialiai yra laikomi tekančios saulės šalies nacionalinėmis gėlėmis. Tūkstančiai jų puošia ištisus miestus, pakrantes, parkus, net visiškai miniatiūrinius namų kiemelius.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве