English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas



  




Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas





Kauno Trečiojo amžiaus universiteto senjorai svečiavosi mokykloje

Pasieniečių mokykloje trečiadienį svečiavosi Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Kauno apskrities Teisės fakulteto 72 senjorai. Susitikime svečiai domėjosi Pasieniečių mokykla, VSAT pareigūno profesijos, kursantų mokymosi ypatumais ir apie tai diskutavo su mokyklos pareigūnais.


Didžiojoje salėje svečiai sudalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose. Profesinių dalykų skyriaus viršininkas Giedrius Bakša papasakojo apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie  galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. G. Bakša parodė naudojamą tarnyboje ginkluotę ir ekipuotę. Profesinių dalykų mokytojai Dinara Neimontaitė ir Tomas Čebatorius kalbėjo apie jonizuojančios spinduliuotės patikrą pasienyje ir parodė naudojamą įrangą. Kriminalistinių tyrimų skyriaus specialistas Tomas Bajorinas pademonstravo  dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, parodė kaip su ja dirbama, supažindino su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų – dokumentų patikra.


Vėliau senjorai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos lazerinį tirą. Pageidaujantys dalyviai pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius.


Taip pat svečiai lankėsi Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. 


Po ilgų bendravimo akimirkų senjorai pavalgė valgykloje. Visi liko patenkinti ir nuoširdžiai džiaugėsi puikia ekskursija ir išvyko į Padvarionių užkardą.


TAU Kauno apskrities filialas yra savarankiška, savanoriška organizacija ir savo veikla siekianti gerinti vyresnio amžiaus žmonių geresnę integraciją į visuomenę, skatinanti turiningą gyvenimą, palaikanti jų darbingumą, fizinį aktyvumą, kelianti žinių bei kultūros lygį. Minėtam universiteto filialui vadovauja dekanė Birutė Štuikienė.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  



      Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 




Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве