English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Savigynos imtynių varžybose antrus metus nenugalimi Pasieniečių mokyklos kursantai

Tradicinėse VSAT savigynos imtynių varžybose antrus metus iš eilės ant pirmojo nugalėtojų pakylos laiptelio užlipo Pasieniečių mokyklos kursantai.


Ketvirtadienį Pasieniečių mokykloje vyko VSAT savigynos imtynių ir antrą kartą Pasieniečių mokyklos organizuojamos kovinių imtynių varžybos. Šiose pirmenybėse dalyvavo 6 komandos iš  iš Pakrančių apsaugos, Pagėgių, Vilniaus, Varėnos, Ignalinos ir Pasieniečių mokyklos. Komandų dalyviai rungėsi asmeninėje ir komandinėje įskaitose bei šiose svorio kategorijose: 62 kg, 68 kg, 74 kg, 82 kg, 90 kg, 100 kg, daugiau kaip 100 kg.


Susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo Pasieniečių mokyklos kursantų komanda, surinkusi 4 taškus. Antrąją vietą iškovojo Varėnos rinktinės pareigūnai, surinkę 8 taškus. Trečioji vieta atiteko  Vilniaus rinktinės stipruoliams, surinkusiems 10 taškų.


Pagal atskiras svorio kategorijas tarp vyrų nugalėtojais tapo:

62 kg – Edvinas Kulbokas (Pasieniečių mokykla);

68 kg – Arnas Juknevičius (Pasieniečių mokykla);

74 kg – Marius Jakubavičius (Varėnos rinktinė);

82 kg – Tomas Janulaitis (Pasieniečių mokykla);

90 kg – Arnas Mrazauskas (Pagėgių rinktinė);

100 kg – Edgaras Jurgelevičius (Pasieniečių mokykla);

daugiau kaip 100 kg – Tadas Gečas (Pagėgių rinktinė).


Į šias varžybas buvo atvykęs Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas. Lietuvos sambo federacija įsteigė prizą techniškiausiam varžybų dalyviui. Juo tapo Pasieniečių mokyklos kursantas Tomas Janulaitis.  

 

Kovinių imtynių varžybose dalyvavo 6 dalyviai. Varžybos vyko vienoje svorio kategorijoje iki 75 kg ir pasižymėjo ypač įspūdingomis kovomis. Po įtemptų kovų paaiškėjo, kad antrus metus iš eilės nugalėtoju tapo ignalinietis Aurimas Toptyginas.


Uždarymo ceremonijoje varžybų nugalėtojams Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia įteikė diplomus, taures ir medalius. Nuolat prie tokių varžybų organizavimo ir teisėjavimo nemažai prisideda buvę Pasieniečių mokyklos pareigūnai, dabar jau išėję į atsargą, tuometinio Fizinio ir kovinio rengimo skyriaus viršininkas, 10 kartų šių varžybų nugalėtojas, tarptautinės kategorijos teisėjas Vytautas Margelis, taip pat buvę darbuotojai, tarptautinės kategorijos teisėjas Algis Mečkovskis ir respublikinės kategorijos teisėjas Leonidas Choroško.


Už nuoširdų bendradarbiavimą ir aktyvią pagalbą mokyklai V. Strolia apdovanojo buvusį skyriaus viršininką Vytautą Margelį Pasieniečių mokyklos atminimo  ženklu „Už nuopelnus Pasieniečių mokyklai“. 


Šių varžybų tikslas – skatinti VSAT pareigūnus ir mokyklos kursantus gerinti profesinį bendradarbiavimą bei tobulinti fizinį ir kovinį pasirengimą, nustatyti geriausius imtininkus, dalintis patirtimi.Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве