English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vilniaus regiono Profesinių mokymo įstaigų virvės traukimo varžybose būsimieji pasieniečiai neturėjo sau lygių

Trečiadienį Vilniuje vykusiose profesinio mokymo įstaigų Vilniaus regiono virvės traukimo ir svarsčių kėlimo varžybose Pasieniečių mokyklos komandos iškovojo pirmąją ir trečiąją vietas.

Varžybos buvo surengtos Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre. Jose dalyvavo mokyklos kursantų virvės traukimo ir svarsčių kilnojimo komandos, kurias sudarė visų šiuo metu besimokančių ir ką tik baigusios laidų kursantai.

Virvės traukimo varžybose dalyvavo aštuonios komandos, suskirstytos į du pogrupius. Pasieniečių mokyklos komanda varžėsi B-pogrupyje ir vienodu rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus technologijų ir verslo PMC, Geležinkelio transporto ir paslaugų mokyklą ir Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklą. Iškovoję tris pergales ir patekę į finalą, tokiu pat rezultatu įveikė pajėgią Visagino technologių ir verslo mokymo centro komandą ir iškovojo pirmąją vietą.

Pergalingąją komandą sudarė: Giedrė Gavorskytė, Ugnė Batulevičiūtė, Eimantas Česnulevičius, Dovydas Pranckevičius, Dovydas Jakubonis, Tomaš Bickevič, Andžejus Mastianec. Trečioji vieta šioje rungtyje atiteko Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro komandai.

Mokyklos kursantai gerai pasirodė ir svarsčių kėlimo varžybose, kur iš aštuonių dalyvavusių komandų iškovojo trečiąją vietą. Čempionais svarsčių kėlimo varžybose tapo VšĮ Statybininkų rengimo centras, antrąją vietą iškovojo Švenčionių profesinio rengimo centras. Pastariesiems nusileidusią pasieniečių komandą sudarė kursantai Tomas Petrušis, Klaudijus Kvitkauskas, Lukas Jankaitis, Henrikas Bartašius, Mantas Kunigiškis, Ervinas Rauba, Ernest Mikulski, Tomas Ivanauskas ir Audrius Čepas.

Pasieniečių mokyklos kursantų svarsčių kėlimo atskirose svorio kategorijose rezultatai: daugiau kaip 105 kg svorio kategorijoje nugalėtoju tapo Tomas Ivanauskas; iki 105 kg antrąją vietą iškovojo Tomas Petrušis; 78 kg svorio kategorojoje trečiąją vietą užėmė Andrius Čepas.

 Pasieniečių mokyklos kursantai profesinio mokymo įstaigų varžybose dalyvauja nuolat ir nestokoja puikių pergalių.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве