English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

BSKC pristato projektus Branduolinio saugumo paramos centrų tinklo metinėje konferencijoje

Pasieniečių mokyklos Branduolinio saugumo kompetencijos centro (BSKC) vedėjas Aleksėjus Livšicas Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) Branduolinio saugumo paramos centrų tinklo metinėje konferencijoje pristato veiklos planus ir kitus bendrus projektus.


Pirmadienį Islamabade (Pakistane) prasidėjo penkias dienas truksianti TATENA Branduolinio saugumo paramos centrų tinklo metinė konferencija. Su oficialiu vizitu į šį renginį yra išvykęs BSKC vedėjas A. Livšicas. Nuo 2012 metų BSKC yra Branduolinio saugumo paramos centrų tinklo, angl.Nuclear Security Support Centres Network, (NSSC tinklas) narys ir aktyviai dalyvauja jo vykdomose projektuose. Šio susitikimo metu BSKC vedėjas A. Livšicas pristato NSSC tinklo 2015 m. darbo grupės B veiklos ataskaitą ir tolimesnės veiklos planus. Taip pat jis kartu su kolegomis pristato naują NSSC tinklo informacijos valdymo plėtros projekto, kuriame pats dalyvauja, gaires, rengiamą NSSC tinklo duomenų bazę.


TATENA teikimu ir renginyje dalyvavusių NSSC tinklo narių pritarimu A. Livšicas buvo išrinktas NSSC tinklo pirmininko pavaduotoju (angl. NSSC Network Vice-Chair). Pirmininko pavaduotojas renkamas vieneriems metams ir yra atsakingas už NSSC tinklo ir TATENA bendradarbiavimo koordinavimą, teikia paramą darbo grupių veiklai, rengia ir pristato ataskaitas bei vadovauja susitikimams.


TATENA Branduolinio saugumo paramos centrų tinklas vienija apie 100 pasaulio valstybių specializuotų mokymo institucijų/padalinių, kurie vadovaudamiesi TATENA parengtomis gairėmis, plėtoja branduolinio saugumo srities mokymus, teikia techninę ir mokslinę paramą savo šalių institucijoms, kaimyninėms šalims. NSSC tinklo įsteigimo ir veikos tikslai yra identifikuoti ir nagrinėti gerąją personalo rengimo praktiką, rengti rekomendacijas ir mokymo priemones, plėtoti NSSC tinklo narių bendradarbiavimą ir koordinuoti veiklą išvengiant pastangų dubliavimosi, plėtoti tarptautinę mokymo infrastruktūrą, kurį būtų naudojama įgyvendinant TATENA rengiamų specializuotų mokymo programų valstybėse narėse.


NSSC tinkle veikia iš tinklo narių sudarytos 3 skirtingus uždavinius turinčios darbo grupės, kurios, vadovaujantis savo veiklos planais, rengia ir įgyvendina bendrus projektus. Kiekvienas darbo grupės narys didžiąją dalį užduočių pagal nustatytus terminus vykdo namuose.

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве