English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Adutiškio užkardos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai domėjosi profesija

Ignalinos rinktinės Adutiškio užkardos šešiolika Jaunojo pasieniečio būrelio narių su savo vadove mokytoja metodininke Larisa Ustinavičiene ir užkardos pareigūne Aušra Bečelyte-Zuboviene antradienį pabuvojo Pasieniečių mokykloje.


Jaunieji pasieniečiai apsilankė Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija.


Vėliau moksleiviai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą ir sudalyvavo edukacinėse pamokose. Specializuotoje kriminalistinių tyrimų laboratorijoje mokytojas Tomas Bajorinas papasakojo jaunuoliams apie asmens dokumentų patikrą pasienyje, pademonstravo dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, parodė kaip su ja dirbama, supažindino jaunuolius su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų. Moksleiviai pabandė atskirti suklastotus dokumentus nuo tikrųjų.


Šaudymo tiruose kursantų mokytojai Giedrius Bakša ir Mindaugas Kudulis jiems papasakojo apie saugų ir taiklų šaudymą, kiekvienas iš jaunuolių pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius. Lazeriniame tire G. Bakša jaunuoliams surengė mini šaudymo varžybas. Būrelio nariai taikliai šaudė, o surinkusiems daugiausiai taškų kursantų mokytojas įteikė prizą.


Po pažinties su profesinių dalykų mokytojais būrelio nariai apsilankė kursantų bendrabučiuose ir pamatė jų gyvenimo sąlygas.  


Susitikimo metu atvykusiems jaunuoliams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie  galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. Moksleiviams buvo išdalinti lankstinukai ir plakatai apie Pasieniečių mokyklą ir atrankos reikalavimus. Mokyklos atstovai kalbėjo apie teisės pažeidimų prevenciją pasienyje, su jaunimu aptarė draudžiamas veikas. Dar kartą moksleiviams buvo priminta, kad jie privalo būti drausmingi, sąžiningi ir nuovokūs, kad neužkirstų sau kelių, rinkdamiesi ateities profesiją.


Adutiškio užkardoje buvo įkurtas vienas iš pirmųjų pasienio Jaunojo pasieniečio būrelių.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве