(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Mokyklos patalpų video turas

Lietuvos jaunimo sambo vicečempionai - būsimieji pasieniečiai

Lietuvos jaunimo sambo varžybose vicečempionais atskirose svorio kategorijose tapo Pasieniečių mokyklos kursantai Tomas Janulaitis ir Arnas Juknevičius.

Šeštadienį Ukmergės sporto centro salėje vyko Lietuvos jaunimo iki 21 metų sambo pirmenybės. Varžybose dalyvavo geriausi Lietuvos jaunimo sambo meistrai iš įvairių šalies miestų ir rajonų. Šiose pirmenybėse dalyvavo ir Pasieniečių mokyklos kursantai Tomas Janulaitis ir Arnas Juknevičius.

Svorio kategorijoje iki 68 kg būsimasis pasienietis Arnas Juknevičius nugalėjo tris savo varžovus. Finale nusileido čempionu tapusiam vilniečiui Rokui Cvirkai ir iškovojo antrąją vietą. Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio užlipo Linas Pernaravičius iš Ukmergės.

Svorio kategorijoje iki 74 kg kursantas Tomas Janulaitis nugalėjo du savo varžovus. Finale nežymiai pralaimėjo čempionu tapusiam ukmergiškiui Aivarui Simonaičiui ir iškovojo sidabro medalį. Trečiąją vietą šioje svorio kategorijoje pelnė Ignas Seilius iš Telšių.