English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

FRONTEX Viduriniosios grandies pareigūnai mokymuose semiasi žinių

Pirmadienį Pasieniečių mokykloje prasidėjo visą savaitę truksiantys  Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos išorės sienų valdymo agentūros (FRONTEX) Viduriniosios grandies pareigūnų mokymai (angl. Mid-Level Course). Mokymuose dalyvauja 16 atranką laimėjusių pareigūnų iš Belgijos, Bulgarijos, Estijos, Suomijos, Prancizijos, Graikijos, Islandijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos, Olandijos, Lenkijos, Portugalijos, Rumunijos, Ispanijos ir Švedijos. Šių mokymų įvadinė savaitė prasidėjo Lietuvoje. Taip pat dalyvių grupė dar šiais metais lankysis Rumunijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Ispanijoje ir tęs diskusijas.

 

Viduriniosios grandies mokymams įgyvendinti FRONTEX atrinko 12 patyrusių ekspertų dėstytojų grupę, kurie yra atsakingi už savo mokymo programos dalių dėstymą ir mokymo paramos teikimą konsultacijų dalyviams. Vienas iš tokių dėstytojų – Pasieniečių mokyklos Profesinių dalykų skyriaus viršininkas Giedrius Bakša.  

 

Šiais metais šie mokymai vyksta pagal atnaujintą programą, kuri yra parengta pagal Europos Sąjungos Sektorinių kvalifikacijų gairių reikalavimus. Mokymo programa suskirstyta į modulius, kurie išdėstomi nuosekliai, panaudojant skirtingus mokymo metodus: nuotolinį mokymą, rašto darbų parengimą, praktiką, teorinius ir praktinius užsiėmimus.


FRONTEX viduriniosios grandies mokymo projekto tikslas – net tik suteikti viduriniosios sienos apsaugos tarnybų valdymo grandies pareigūnams žinias apie padalinio valdymą ir veiklos kontrolę, susipažinti su kitų Europos Sąjungos sienos apsaugos tarnybų struktūra ir veiklos specifika, bet ir įgyti tarptautinio bendradarbiavimo patirties ir žinių apie bendrųjų operacijų organizavimą ir įgyvendinimą.


Nuo 2007 m. Pasieniečių mokykla aktyviai prisideda prie FRONTEX Viduriniosios grandies mokymo projekto plėtros. Mokyklos pareigūnai dalyvauja projekto rengimo procesuose, dažnai mokymai vyksta Pasieniečių mokykloje. Nuo 2006 m. Pasieniečių mokykla yra viena iš FRONTEX Partnerystės akademijų, kur organizuojami ES sienos apsaugos tarnybų pareigūnų mokymai.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве