(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokyklos krepšininkų komanda triumfavo krepšinio varžybose

Antrus metus iš eilės Pasieniečių mokyklos kursantų ekipa tapo čempione Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų krepšinio varžybose. Antri liko Vilniaus statybininkų rengimo centro studentai, treti - Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos krepšininkai.

Trečiadienį Vilniaus mieste finišavo beveik mėnesį trukusios Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų krepšinio varžybos. Rungtynėse dalyvavo 11 komandų, kurios varžėsi suskirstytos į tris pogrupius. Tradiciškai savo jėgas krepšinio aikštelėje išbandė ir Pasieniečių mokyklos krepšinio kursantų komanda. Ekipą sudarė kursantai iš 28, 29 ir 30 laidos: Julius Gustas, Geraldas Kasperavičius, Renaldas Varna, Deividas Okriemas, Rokas Neimontas, Lukas Kostanavičius, Eimantas Mickus, Karolis Stasinas, Aurimas Stankūnas, Martynas Jančiulis.

Pasieniečių mokyklos komanda pogrupiuose rodė aktyvų, kovingą žaidimą ir pasiekė aukščiausių rezultatų. Pirmajame pogrupyje kursantų ekipa net 20 taškų skirtumu (75:55) aplenkė Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos krepšininkus, 4 taškų skirtumu (88:84) - Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos žaidėjus ir 15 taškų skirtumu (71:56) – Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos ekipą.

Būsimieji sienos sargai, iškovoję tris pergales pogrupyje, pateko į finalą. Finale pademonstravo taip pat gražų žaidimą. Gan nesunkiai įveikė 92:72 Vilniaus statybininkų rengimo centro jaunuolius ir tapo šių varžybų favorite. Naudingiausio turnyro žaidėju buvo pripažintas 28 laidos kursantas Julius Gustas.

Pasieniečių mokyklos vaikinų krepšinio komanda, tapusi šių varžybų nugalėtoja, iškovojo teisę atstovauti Vilniaus regionui finalinėse Lietuvos profesinio mokymo įstaigų krepšinio varžybose, kurios vyks šiais metais kovo mėnesį Vilniuje.