English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vyksta Europos Sąjungos Nacionalinių koordinacinių centrų operatorių mokymai

Pasieniečių mokykloje prasidėjo visą savaitę truksiantys Europos Sąjungos Nacionalinių koordinacinių centrų operatorių mokymai. Renginys organizuotas įgyvendinant Operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos išorės sienų valdymo agentūros (FRONTEX) mokymo veiklos planą 2016 m. Pasieniečių mokykla rūpinasi renginio administravimu ir logistiniais klausimais.


Mokymuose dalyvauja 19 Nacionalinių koordinacinių centrų operatorių iš Austrijos, Bulgarijos, Estijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos, Kroatijos, Latvijos, Lietuvos, Maltos, Portugalijos, Rumunijos, Slovakijos, Suomijos ir 9 mokymus vedantys dėstytojai iš Estijos, Italijos, Portugalijos, Rumunijos, Suomijos, Švedijos, taip pat FRONTEX projektų vadovas Anton Radu ir kiti atstovai iš FRONTEX.


Šių mokymų tikslas – tobulinti Europos Sąjungos (ES) valstybių narių sienos apsaugos tarnybų Nacionalinių koordinacinių centrų darbutojų žinias ir įgudžius naudojantis Eurosur informacijos valdymo priemone. Eurosur – tai FRONTEX sukurta informacijos apie ES išorės sienų valdymą apsikeitimo priemonė, kurios pagalba valstybės narės gali efektyviai ir operatyviai reaguoti į situacijos pokyčius, nelegalios migracijos atvejus, nusikaltimus, taip pat padeda žmonių gelbėjimo darbams jūroje.


Nacionaliniai koordinaciniai centrai yra įsteigti ES valstybėse narėse ir atlieka sienos stebėjimą nacionaliniame lygmenyje bei vykdo apsikeitimo informacija ir veiklos koordinavimo funkcijas.


Nuo 2006 m. Pasieniečių mokykla yra viena iš FRONTEX Partnerystės akademijų, kur organizuojami ES sienos apsaugos tarnybų pareigūnų mokymai. Kasmet nuo 10 iki 20 FRONTEX mokymo renginių vyksta Pasieniečių mokykloje. Dažnai mokyklos personalas atlieka vietinių ekspertų, dalyvaujančių mokymuose ir pratybose, vaidmenį. Tai sudaro puikias galimybes mūsų mokytojams tobulinti savo kvalifikaciją ir anglų kalbos žinias.

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве