English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Parodoje „Studijos 2016“ buvo kviečiama pasirinkti pasieniečio profesiją

Pasieniečių mokykla vasario 4–6 d. dalyvavo tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2016“. Ji vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

 

Centro 5-oje salėje tarp įvairių kitų mokymo įstaigų buvo įrengtas Pasieniečių mokyklos stendas, kurio šūkis buvo „Tapk pasieniečiu“, o pagrindiniu akcentu tapo kursantų ekipuotė.

 

Mokyklos atstovai Pavelas Leonovas, Dangutė Kivilšienė kartu su kursantais parodos dalyvius supažindino su naujausiais atrankos reikalavimais, galimybėmis tapti profesionaliu VSAT pareigūnu, papasakojo apie kursantų gyvenimą ir mokymąsi mokykloje. Parodos lankytojams už specialius prizus buvo siūloma atsakyti į pasieniečių užduotus klausimus, sudalyvauti viktorinose, sukurti ketureilius ar net dainas, parašyti palinkėjimą mokyklai. Parodos metu propaguojant profesiją prisijungė ir Pasieniečių mokyklos viršininko pavaduotojas Ričardas Nariūnas. Taip pat parodos lankytojai galėjo prie centrinio įėjimo į „Litexpo“ apžiūrėti pasieniečių naudojamą techniką ir susipažinti su Vilniaus rinktinės kinologais bei jų keturkojų darbu.

 

Dalyvavimas šioje parodoje  buvo puiki galimybė pabendrauti su jaunais žmonėmis neformalioje aplinkoje, sudominti juos, kurti ir palaikyti gerą Pasieniečių mokyklos vardą, pristatyti naujienas. Taip pat suteikti aktualią informaciją ir  paskatinti rinktis pareigūno profesiją.

 

Pagrindinis tarptautinės mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodos „Studijos“ tikslas – suteikti kuo naudingesnių ir tikslesnių žinių apie mokymąsi, studijas ir karjerą. Tūkstančiai mokinių, abiturientų kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis, kokį kelią toliau rinktis. Paroda „Studijos“ padeda jaunimui nuspęsti, kokios profesijos ir specialybės šiuo metu paklausiausios.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве