English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Interpolo konferencijoje pristatyta Branduolinio saugumo kompetencijos centro patirtis

Pasieniečių mokyklos Branduolinio saugumo kompetencijos centro (BSKC) vedėjas Aleksėjus Livšicas (Livšic) tarptautinės kriminalinės policijos organizacijos (Interpolo) konferencijoje pristatė BSKC patirtį ir veiklos aktualijas rengiant Lietuvos branduolinio saugumo mokymo sistemą. 

 

Sausio 27-29 d. Lione, Prancūzijoje, vyksta Interpolo konferencija „Globali kova su neteisėta branduolinių ir kitų radioaktyviųjų medžiagų apyvarta“. Joje dalyvauja 120 pasaulio valstybių (apie 270 delegatų), atstovai iš Europos Komisijos Jungtinio tyrimų centro, Tarptautinės atominės energijos agentūros, Pasaulio muitinės organizacijos ir kitų tarptautinių organizacijų bei Lietuvos Policijos Kriminalinio biuro atstovai.

 

Ypač didelį dėmesį konferencijos dalyviai skyrė teisėsaugos pareigūnų rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo klausimams. Konferencijos metu A. Livšico skaitytas pranešimas apie BSKC patirtį ir veiklą rengiant Lietuvos branduolinio saugumo mokymo sistemą sulaukė itin didelio susidomėjimo iš renginio dalyvių. Kitų pasaulio atstovų pranešimuose Lietuva ne vieną kartą buvo paminėta kaip aktyvi ir daug pasiekusi plėtojant nacionalinius branduolinio saugumo pajėgumus.

 

Konferencijos tikslas yra pristatyti dalyviams globalią situaciją apie grėsmes, susijusias su neteisėta branduolinių ir kitų radioaktyviųjų medžiagų apyvarta, paskatinti kurti ir plėtoti priemones bei pajėgumus, skirtus eliminuoti šias grėsmes.

 

Tai vienas paskutiniųjų renginių prieš šiais metais vyksiantį Branduolinio saugumo viršūnių susitikimą.

 

Konferencijos organizatorių nuotraukos

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве