English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

28 laidos kursantai dvi savaites stažavosi užsienio valstybėse

Penkiolika Pasieniečių mokyklos kursantų dvi savaites stažavosi Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos ir Suomijos sienų apsaugos struktūrose.

Sausio 10–23 d. šie 28 laidos kursantai į minėtas šalis buvo nuvykę į ERASMUS+ programos mobilumo projekto Nr. 2014-1-LT01-KA102-000258 „Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokyklos kursantų pasienio tikrinimo kompetencijų tobulinimas Šengeno erdvės šalyse narėse“ (projektas) mobilumo vizitus. Valstybėse projekto partnerėse Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Rumunijoje ir Suomijoje kursantai atliko dalį baigiamosios II kurso stažuotės. Kursantai Edvinas Ramaška, Aurimas Toptyginas ir Inesa Vinckevič stažavosi Estijos Luhamaa pasienio kontrolės punkte (PKP), Osvaldas Aleksa, Germantas Paulauskas ir Antanas Peseckas – Latvijos Terechovo PKP, Povilas Bagaslauskas, Asta Dainytė ir Kotryna Damutytė - Lenkijos Bezledy PKP, Julius Gustas, Viktorija Panfilovaitė ir Deividas Paršeliūnas – Rumunijos Iasi policijos inspektorate, Emilis Buragas, Audrius Jonaitis ir Ilona Versockaitė - Suomijos Niirala PKP.

 

Šiuo metu 28 laidos kursantai atlieka likusią baigiamosios antro kurso stažuotės dalį Valstybės sienos apsaugos tarnybos struktūriniuose padaliniuose. Projekto dalyviams grįžus į Pasieniečių mokyklą vasario mėnesį (konkreti data ir laikas bus patikslinti vėliau) bus organizuojamas projekto sklaidos renginys. Jo metu minėti kursantai pasidalins savo įspūdžiais ir įgyta patirtimi su mokyklos bendruomene.

 

Tokie patys dviejų savaičių mobilumo vizitai vyks šių metų birželio mėnesį. Juose dalyvaus jau 29 laidos kursantai.

 

Šio projekto koordinatorius Pasieniečių mokyklos Mokymo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Ignas Valkauskas ir Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Vladas Marcinkevičius sausio 20–22 d. vykdė projekto priežiūros vizitą Bezledy PKP, Lenkijoje. Vizito metu I. Valkauskas ir V. Marcinkevičius tiesiogiai bendravo su kursantus prižiūrinčiais kolegomis apie renginio programą, vykdomas veiklas, domėjosi projekto administravimo klausimais. Pasak I. Valkausko projekto dalyviams buvo sudarytos tinkamos sąlygos tobulinti pasienio tikrinimų kompetencijas (transporto priemonių, asmens dokumentų tikrinimo ir kitas).

 

Veikla vykdoma gavus Europos Bendrijos paramą. Viso projekto suma 78 420 EUR. Šį medžiaga atspindi dotacijos gavėjo, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.

 

Plačiau apie projektą galima paskaityti adresu: http://www.pasienietis.lt/?p=573 arba informaciją apie projektą suteiks projekto koordinatorius I. Valkauskas el. p. ignas.valkauskas@vsat.vrm.lt.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве