English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos moksleiviai aplankė Pasieniečių mokyklą

Vilniaus Trakų Vokės 15 gimnazistų kartu su mokytojais ketvirtadienį pabuvojo Pasieniečių mokykloje. Atvykusiems jaunuoliams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie  galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. 

 

Moksleiviai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą ir sudalyvavo keturiose edukacinėse pamokose. Specializuotoje dokumentų patikros auditorijoje Profesinių dalykų skyriaus mokytoja Jolanta Marcinkevičienė papasakojo jaunuoliams apie asmens dokumentų patikrą pasienyje, pademonstravo  dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, parodė kaip su ja dirbama, supažindino jaunuolius su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų. Šaudymo tiruose kursantų mokytojai Vitalijus Nikitinas ir Mindaugas Kudulis jiems papasakojo apie saugų ir taiklų šaudymą, kiekvienas iš jaunuolių pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius. Logistikos skyriaus specialistas Gintaras Vasiliūnas mokiniams papasakojo ir parodė naudojamą tarnyboje ginkluotę ir ekipuotę.  

 

Po pažinties su Profesinių dalykų mokytojais gimnazistai apsilankė Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Jiems buvo pademonstruota muziejaus virtuali programa.

 

Pasibaigus susitikimams Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos moksleiviams buvo išdalinti lankstinukai apie Pasieniečių mokyklą ir atrankos reikalavimus. Gimnazijos mokytoja  Diana Šaulinskienė dar kartą moksleiviams patarė, kad jie privalo būti drausmingi, sąžiningi ir nuovokūs, kad neužkirstų sau kelių besirenkant ateities profesijas.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве