English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Stovyklavo Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai

Pasieniečių mokykloje tradiciškai vykusioje stovykloje savo žiemos atostogas praleido 36 Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniai.

 

Penkias (gruodžio 18-22 d.) dienas jaunieji kadetai mokėsi ir ilsėjosi. Stovykloje jaunieji stovyklautojai gyveno karišku režimu ir drausme. Jiems vyko įvairios pratybos bei mokymai. Nemažai užsiėmimų vedė kadetų licėjaus instruktoriai.

 

Pirmadienį jaunuoliai susitiko ir su pasieniečių mokytojais. Jie buvo supažindinti su profesija, papasakota apie tarnybos ypatumus, apie galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. Mokyklos sporto salėse Integruotų dalykų skyriaus mokytojai vedė fizinio pamokėles kadetams, jiems parodė kaip teisingai atlikti kovinės savigynos imtynių pratimus. Popiete kadetai lankėsi šaudymo tiruose. Lazeriniame tire Profesinių dalykų skyriaus pedagogai papasakojo apie ginklus, naudojamus tarnyboje, apie saugų elgesį su jais, taiklaus šaudymo pagrindus. Kiekvienas iš jaunuolių pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti iš jo į taikinius. Taip pat užsiėmimų metu kadetai pamatė pasienio tarnyboje naudojamą techniką ir įrangą.  

 

Jaunuoliai pabuvojo Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija.

 

Antradienį kadetai atsisveikino su pasieniečiais ir išvyko namo. Licėjaus jaunuoliams stovyklos Pasieniečių mokykloje organizuojamos kiekvienais metais. 


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве