English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

60 jaunuolių iš Garliavos Jonučių gimnazijos pabuvojo Pasieniečių mokykloje

Mokykloje ketvirtadienį apsilankė šešios dešimtys gimnazistų su savo mokytojais iš Kauno rajono Garliavos Jonučių gimnazijos.

 

Pažintinės ekskursijos metu jaunieji svečiai susitiko su Pasieniečių mokyklos viršininku Vytautu Strolia. Jis palinkėjo vaikams atsakingai planuoti savo ateitį ir rinktis pasieniečio profesiją. Taip pat moksleiviams buvo papasakota apie tarnybos ypatumus, apie galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. Jaunuoliai žavėjosi puikiomis mokymosi Pasieniečių mokykloje sąlygomis, susitiko su besimokančiais kursantais ir uždavė daugybę klausimų.

 

Gimnazistai pabuvojo Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija.

 

Po pažinties su mokyklos auditorijomis, sporto kompleksu mokyklos tire vyko edukacinė pamokėlė „Pasieniečio profesijos specifika, ginkluotės rūšys“, kurią vedė Profesinių dalykų skyriaus mokytojas Pavelas Leonovas. Jis moksleiviams papasakojo apie ginklus, naudojamus tarnyboje, apie saugų elgesį su jais, taiklaus šaudymo pagrindus. Kiekvienas iš jaunuolių pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti iš jo į taikinius. Pasieniečių mokytojas P. Leonovas moksleiviams surengė mini šaudymo važybas. Jaunuoliams netrūko jaunatviškų emocijų, jie taikliai šaudė, o geriausieji buvo apdovanoti prizais.    


Pasieniečių mokyklą ir muziejų dažnai aplanko moksleivių grupės iš visos Lietuvos ir net iš užsienio šalių. Jaunuoliai visada išsiveža gerus įspūdžius ir būna maloniai nustebinti pasieniečių profesijos funkcijų įvairove.

 

Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве