English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Būsimieji pasieniečiai, policininkai ir ugniagesiai gelbėtojai dalinosi gerąja mokymosi patirtimi

Savaitę (lapkričio 9-13 d.) trukusiame mobilumo projekte būsimieji pasieniečiai, policininkai ir ugniagesiai gelbėtojai pasidalino gerąja mokymosi patirtimi ir draugiškai leido laiką.  

 

Pirmadienį prasidėjo Pasieniečių, Policijos ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklų kursantų mobilumo projektas. Jo metu keturi 28 laidos kursantai buvo išvykę į Lietuvos policijos mokyklą (Kauno rajone), trys 28 laidos kursantai ir viena 29 laidos kursantė - į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą (Valčiūnuose, Vilniaus rajone), o keturi  būsimieji ugniagesiai gelbėtojai  lankėsi Pasieniečių mokykloje. Būsimieji pareigūnai užsiėmimų metu susipažino su profesiniais dalykais, kurių mokosi tiek policininkai, tiek pasieniečiai, tiek ugniagesiai gelbėtojai. Visų trijų mokyklų kursantai gyveno bendrabučiuose, domėjosi mokykloje esančia dienotvarke, kursantų studentišku gyvenimu, laisvalaikio praleidimu. 

 

Ketvirtadienį būsimieji ugniagesiai gelbėtojai susitiko su Pasieniečių mokyklos viršininku Vytautu Strolia ir aptarė mobilumo projekto aktualijas.

 

Pasak Pasieniečių mokyklos mobilumo projekto kuratoriaus Martyno Aleškevičiaus, šis projektas buvo labai naudingas kursantams, kadangi jie susipažino su kitų vidaus reikalų teisėsaugos mokymo įstaigų mokymo bazėmis ir mokymo programomis, kursantų gyvenimu mokyklose ir jų esama dienotvarke ir laisvalaikiu. Todėl pasisėmę naujų idėjų mobilumo projekto metu kursantai gali siūlyti gerąją patirtį įgyvendinti savo mokyklose.

 

Kursantų mobilumo projektai organizuojami pagal trijų mokymo įstaigų vadovų pasirašytus bendradarbiavimo planus  ir vykdomi kasmet.

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве