English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Penktadienį Pasieniečių mokykla atvers duris

Mokykla penktadienį pasieniečio profesija besidomintiems jaunuoliams atvers savo duris. Renginio atidarymas 11 val. prasidės mokyklos didžiojoje salėje. Čia bus pristatoma pasieniečio profesija, bendri priėmimo į mokyklą ir atrankos reikalavimai.

 

Vėliau visi pasieniečių svečiai mokyklos sporto salėje galės pasižiūrėti kursantų atliekamų savigynos imtynių pratimų ir kitų sporto elementų. Ten pat specialistai papasakos apie fizinio pasirengimo įskaitos reikalavimus.

 

Rikiuotės aikštėje atvirų durų dienos dalyviai galės susipažinti su VSAT naudojamomis transporto priemonėmis ir pasėdėti prie keturračio motociklo vairo. Čia pat jaunuoliai stebės kursantų parengtą rikiuotės pasirodymą. Vilniaus rinktinės kinologai su tarnybiniais šunimis pristatys pažintinę programą ir papasakos apie tarnybinių šunų svarbą saugant Lietuvos valstybės sieną. Bus pademonstruotos ir bendros tarnybinių šunų paklusnumo komandos. Svečiai galės įsitikinti, kad šuo gali būti ne tik draugas, bet ir geras pagalbininkas saugant valstybės sieną, sulaikant nusikaltėlius ir pažeidėjus.

 

Vėliau mokyklos koridoriuose jaunuoliai galės apžiūrėti tarnyboje naudojamą ginkluotę, techniką ir įrangą. Kriminalistinių tyrimų skyriaus ekspertai pademonstruos dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą ir papasakos, kaip su ja dirbama. Norintieji galės pasivaikščioti po mokyklą, auditorijose stebėti teorinius ir praktinius užsiėmimus, aplankyti Pasieniečių muziejų, mokyklos bendrabučius, sporto sales ir šaudymo tirus. Prie informacinių stendų visi atvirų durų dienos lankytojai – abiturientai, vyresniųjų klasių moksleiviai, juos lydintys šeimos nariai ir mokytojai – galės domėtis priėmimo į Pasieniečių mokyklą reikalavimais, kursantų aprūpinimo ir išlaikymo sąlygomis, suteikiamomis socialinėmis garantijomis, kursantų laisvalaikiu, visuomenine ir sportine veikla.

 

Atvirų durų dienos nuolat organizuojamos ne tik Pasieniečių mokykloje, bet ir kituose Valstybės sienos apsaugos tarnybos padaliniuose.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве