English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vyksta FRONTEX „Road Show“ dokumentų tikrinimo ir tyrimo mokymai pareigūnams

Tris dienas Vilniaus oro uoste pasieniečiai „Road Show“ praktiniuose mokymuose studijuoja dokumentų tikrinimo ir tyrimo subtilybes.

 

Antradienį Vilniaus oro uoste prasidėjo Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos išorės sienų valdymo agentūros (FRONTEX) „Road Show“ dokumentų tikrinimo ir tyrimo mokymai. Šie mokymai skirti pirmosios ir antrosios dokumentų patikrinimo linijos pareigūnams. Renginį veda keturi dokumentų tyrimo ekspertai iš Lietuvos, Rumunijos ir Slovakijos. Mokymų metu planuojama apmokyti 130 Vilniaus rinktinės (dauguma jų - iš Vilniaus oro uosto užkardos) ir Pasieniečių mokyklos pareigūnų.

 

Trečiadienį Pasieniečių mokyklos Kriminalistinių tyrimų skyriaus atstovai pristatė FRONTEX projekto vadovui Nico Van Den Kerkhoff mokyklos veiklą, infrastruktūrą, dokumentų tyrimo įrangą, muziejų bei lankėsi Branduolinio saugumo kompetencijos centre.

 

Mokymai orientuoti į praktinius dokumentų tikrinimo aspektus, kurių metu dalyviai savo įgūdžius tobulina trijose darbo vietose. Dalyviai savarankiškai studijuoja mokymosi medžiagą, atlieka biometrinių duomenų patikrą elektroniniuose kelionės dokumentuose ir jiems vyksta dokumentų olimpiada (praktinės dokumentų patikrinimo užduotys).

 

Užsiėmimų metu pareigūnai taip pat lavina savo anglų kalbos įgūdžius, nes visa mokymų medžiaga, pristatymai ir bendravimas su dėstytojais vyksta angliškai. Nei vienas iš dalyvių nelieka nepastebėtas, kiekvienas turi galimybę parodyti savo žinias ir ugdyti kompetencijas bei kelti kvalifikaciją, suprasti vienas kitą bei bendrauti užsienio kalba.

 

Šie mokymai yra pirmieji „Road Show“ mokymai organizuoti bendradarbiaujant Pasieniečių mokyklai, Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardai ir VSAT atstovams. Prie šio renginio organizavimo nemažai prisidėjo Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos vadas Audrius Šantaras ir VSAT Sienos kontrolės organizavimo valdybos Pasienio kontrolės punktų skyriaus vyriausiasis specialistas Eugenijus Liubenka. Organizatoriai džiaugiasi, kad tokio pobūdžio FRONTEX mokymai Lietuvoje organizuojami ne tik užsienio pareigūnams, bet ir Lietuvos pasieniečiams.

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве