English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Martyno Mažvydo progimnazijos aštuntokai domėjosi pasieniečio profesija

Pasieniečių mokykloje penktadienį apsilankė dvi dešimtys Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos aštuntokų. Pažintinės ekskursijos metu jauniesiems svečiams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie  galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais.

 

Gimnazistai pabuvojo Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. 

 

Vėliau moksleiviai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą, šaudymo tirus. Lazeriniame tire Profesinių dalykų skyriaus viršininkas Giedrius Bakša papasakojo apie ginklus, naudojamus tarnyboje, apie saugų elgesį su jais, taiklaus šaudymo pagrindus. Kiekvienas iš jaunuolių pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti iš jo į taikinius.

 

Moksleiviai pabuvojo Kriminalistinių tyrimų skyriuje. Vyresnysis specialistas Artūras Gedminas pademonstravo dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą ir papasakojo, kaip su ja dirbama,  diskutavo apie vieną iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų – dokumentų patikrą.

 

Gimnazistai buvo labai žingeidūs, aktyvūs, apžiūrėjo mokyklos erdvėse esančias parodas. Mokyklos didžiojoje salėje savo kolegoms gimnazistas Justas pagrojo muzikinius kūrinius pianinu. Vėliau visi kartu dalijosi patirtais įspūdžiais ir išvyko namo su gerais prisiminimais, o buvo ir tokių, kurie pažadėjo, kad ateityje juos kelias tikrai atves į Pasieniečių mokyklą.  

 

Pasieniečių mokykla jau yra pareiškusi iniciatyvą dalyvauti profesinės savanorystės projekto  „Kam to reikia?!“ LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamoje Nacionalinėje karjeros savaitėje 15, kurį vyks lapkričio 23-27 dienomis. Šios progimnazijos tik jau kitų klasių aštuntokai taip pat dalyvauja projekte ir atvyks minėtos savaitės dienomis dar kartą ir galės betarpiškai pabendrauti su pasieniečių mokytojais bei kursantais. 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве