English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kaip tapti būrelio nariuJaunojo pasieniečio būrelio tikslas – plėtoti ir populiarinti pasieniečio profesiją tarp moksleivių, ugdyti jaunąją kartą, skatinti moksleivių pilietinį ugdymą ir jų užimtumą, skleisti gerąją patirtį, populiarinant pasieniečio profesiją kituose Valstybės sienos apsaugos tarnybos padaliniuose, plėtoti moksleivių saviraišką, kūrybiškumą bei bendradarbiauti su kitais Jaunojo pasieniečio būreliais, esančiais VSAT padaliniuose.

Jaunojo pasieniečio būrelio nuostatai,  spauskite čia.

Jaunojo pasieniečio būrelio veiklos programa, spauskite čia.


Pasieniečių mokyklos Jaunojo pasieniečio būrelio nariu gali tapti įvairių Lietuvos mokymo įstaigų moksleiviai ne jaunesni kaip 10 metų amžiaus. Jaunuoliai, pageidaujantys tapti minėto būrelio nariais, turėtų atvykti į Pasieniečių mokyklą, esančią Medininkuose, Vilniaus rajone, ir kreiptis į viešųjų ryšių vyriausiuosius specialistus bei savo noru pateikti prašymus (šiuos prašymus galima teikti ištisus metus):


-  prašymą ir sutikimą už vaiką iki 16 metų pateikia vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų).


-  prašymą nuo 16 – 18 metų vaikas gali pateikti pats, turėdamas vieno iš tėvų (globėjų, rūpintojų) raštišką sutikimą.


- Vyresnis nei 18 metų jaunuolis prašymą gali pateikti pats.


- Kartu su prašymu visi pageidaujantys tapti būrelio nariais pateikia pažymą dėl sveikatos būklės (kopija, forma Nr. 027-1a „Vaiko sveikatos pažymėjimas“).

Tapti Jaunojo pasieniečio būrelio nariu iš tiesų yra naudinga ir prasminga. Planuojamų užsiėmimų metu jaunuoliai mokysis rikiuotės elementų, įvairių pasienio taktikos ir karinių veiksmų, susipažins su kovinės savigynos elementais ir su kitais įvairiais teoriniais bei praktiniais dalykais. Tai ypač svarbu tiems jaunuoliams, kurie ateityje planuoja rinktis pasieniečio profesiją. 


Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad, stojant į Pasieniečių mokyklą, tiems pretendentams, kurie ne mažiau kaip vienerius metus bus Jaunojo pasieniečio būrelio nariai ir turės su šia naryste susijusio būrelio vadovo rekomendacijas, bus skiriamas vienas papildomas balas prie jų bendrų konkursinių balų.


Jaunojo pasieniečio būrelyje laukiami visi 5-12 klasių moksleiviai, būrelio lankymas yra nemokamas. Daugiau apie užsiėmimus skaitykite - oficiolioje JPB internete svetainėje - www.jpb.lt

Norintys įstoti į būrelį ar gauti daugiau informacijos apie būrelio veiklą, užsiėmimus gali skambinti telefonu - (8 5) 219 8265

Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве