English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Tarptautiniame seminare nuotoliniu būdu diskutuojama rizikos analizės klausimais

Mokykloje vykstančiame tarptautiniame seminare nuotoliniu būdu atsakingi pareigūnai iš Baltijos šalių regiono pasienio padalinių diskutuoja apie rizikos analizės subtilybes.

 

Antradienį prasidėjusiame ir iki penktadienio truksiančiame renginyje „Rizikos analizė“ dalyvauja aštuoni atstovai iš Estijos Respublikos Viešojo saugumo akademijos Policijos ir sienos apsaugos koledžo, Latvijos Respublikos Valstybės sienos apsaugos koledžo, Lenkijos Respublikos Pasieniečių mokymo centro Kentšyne ir 12 pareigūnų iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos rinktinių bei užkardų. Taip pat nuotoliniu būdu atsakingi pareigūnai susijungė į vieną virtualią grupę septyniose mokymo klasėse esančiose Ignalinos, Varėnos, Lazdijų, Pagėgių, Pakrančių apsaugos, Ignalinos atominės elektrinės apsaugos  rinktinėse. Šis seminaras, skirtas pareigūnams atsakingiems už rizikos analizę struktūriniuose padaliniuose ir įvairių lygių analitikams užsiimantiems informacijos analize ir galimų nusikaltimų per valstybės sieną prognoze įvairiuose VSAT rizikos valdymo lygmenyse. 

 

Seminaro dalyviai diskutuoja ir keičiasi informacija apie  migracijos, terorizmo, prieglobsčio procedūrų nagrinėjimo tendencijas ir naujoves Lietuvoje ir Europoje. Savo patirtimi dalinasi Valstybės saugumo departamento, Lietuvos muitinės Kriminalinės tarnybos, privačių saugos konsultacijomis užsiimančių kompanijų atstovai.

 

Trečiadienį apie esamą padėtį vykstant šiuo metu suintensyvėjusiems migracijos procesams į Europos Sąjungą pasidalino kartu su pabėgėliais per visą Europą keliavęs „15min“ portalo žurnalistas Vidmantas Balkūnas.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве