English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Prasidėjo tarptautinis Vogtų transporto priemonių identifikavimo seminaras

Mokykloje vykstančiame seminare 29 dalyviai iš užsienio ir šalies kriminalistinių institucijų tobulina savo įgūdžius mokydamiesi vogtų transporto priemonių identifikavimo specifikos.

 

Trečiadienį prasidėjusiame ir iki penktadienio truksiančiame renginyje atstovai iš  Estijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos, Lietuvos Policijos, Lietuvos VSAT ir Policijos Kriminalistinių tyrimų centro, VĮ „Regitra“ ir Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos išorės sienos valdymo agentūros (FRONTEX) dalinasi patirtimi, diskutuoja ir skaito pranešimus, kurių metu pristatoma vogtų transporto priemonių identifikavimo problematika bei kiti aktualūs klausimai. Baltijos jūros regiono sienos kontrolės bendradarbiavimo forumo (angl. BSRBCC) Vogtų transporto priemonių identifikavimo seminaras organizuojamas pagal Pasieniečių mokyklos Kriminalistinių tyrimų skyriaus darbuotojų parengtą programą.

 

Pasak FRONTEX atstovės Barbaros Urbanovič renginio atidarymo metu, kova su tarptautiniu nusikalstamumu, įskaitant ir autotransporto vagystes, išlieka tarp Europos Sąjungos saugumo politikos prioritetų. Valstybės narės turėtų stiprinti bendradarbiavimą, tobulinti apsikeitimo informacija mechanizmus bei toliau plėtoti šios srities pareigūnų mokymus.

 

Pagal seminaro programą bus organizuotos išvykos į Lietuvos Policijos Kriminalistinių tyrimų centrą, kur bus pristatyta abiejų įstaigų veiklos specifika ir naudojama įranga, o taip pat ir į VSAT Vilniaus rinktinės Lavoriškių pasienio kontrolės punktą, kuriame vyks praktinės transporto priemonių tikrinimo užduotys.

 

Tai jau trečiasis Pasieniečių mokykloje organizuojamas renginys įgyvendinant VSAT pirmininkavimo BSRBCC forumui planą 2015 metais.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве