English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Medininkų ir Rukainių moksleiviai susipažino su galimybėmis tapti pasieniečiais

Trečiadienį Vilniaus rajone esančiose Medininkų Šv. Kazimiero vidurinėje mokykloje ir Rukainių gimnazijoje besimokančius moksleivius aplankė Pasieniečių mokyklos atstovė Dangutė Kivilšienė. Mokyklose susirinkusiems jaunuoliams buvo papasakota apie Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų darbą, pristatyta Pasieniečių mokykla, paaiškinta apie tai, ko mokosi būsimieji pasieniečiai ir apie reikalavimus, taikomus stojantiems pretendentams, bei karjeros galimybes jau tapus profesionaliu pasieniečiu. Moksleiviams buvo pademonstruota vaizdo medžiaga, įteikti lankstinukai apie Pasieniečių mokyklą. 

 

Susitikimų metu jaunuoliams D. Kivilšienė akcentavo apie Jaunųjų pasieniečių būrelių veiklą VSAT rinktinėse. Ji kvietė mokinius, kurie ateityje planuoja pasirinkti pasieniečio profesiją, aktyviai prisijungti prie mokykloje veikiančio būrelio narių ir dalyvauti organizuojamuose užsiėmimuose bei įvairiuose susitikimuose. Moksleiviai buvo informuoti ir apie tai, kad pretendentams stojantiems į Pasieniečių mokyklą, kurie ne trumpiau nei vienus metus aktyviai lankys Jaunojo pasieniečio būrelius, bus skiriamas vienas papildomas balas. Todėl šie jaunuoliai, dalyvavę būrelių veikloje, pasirinkdami pasieniečio kelią turės labai realią ir puikią progą papildyti turimų konkursinių balų skaičių.

 

Abiejose mokymo įstaigose kartu lankėsi ir kultūros projekto „Dainių dialogai Vilnijos krašte“ organizatoriai. Jaunuolius kalbino kultūrininkas, daugiau kaip 20 metų organizuojantis įvairią kultūrinę veiklą Vilnijos krašte Juozas Žitkauskas. Visi kartu klausėsi bardų kūrybos dainų ir poezijos eilių.

 

Pasieniečių mokyklos pareigūnai ir kursantai nuolat lankosi įvairių miestų ir rajonų gimnazijose, mokyklose. Tokie susitikimai  organizuojami siekiant populiarinti pasieniečio profesiją, ugdyti jaunąją kartą, vaikų pilietines ir dorovines nuostatas bei įgauti motyvacijos.

 

Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве