English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Susitiko Lietuvos teisėsaugos mokymo įstaigų atstovai

Penktadienį Pasieniečių mokykloje susitiko Lietuvos Policijos ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklų bei Muitinės mokymo centro vadovai ir kiti atsakingi pareigūnai. Savo bendradarbiavimo kolegas pasitiko Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia. 

 

Mokyklos svečiai šiandiena pabuvojo Pasieniečių muziejuje, aplankė mokyklos auditorijas, sporto kompleksą, tirus. Keturių teisėsaugos mokymo įstaigų vadovai aptarė šiais metais pasirašytus bendradarbiavimo planus, svarbiausius bendradarbiavimo klausimus ir diskutavo apie bendrus darbus.

 

Po šiltų diskusijų mokyklos svečiai varžėsi draugiškose tinklinio varžybose.  Bendradarbiavimo kolegos išbandė turimus sugebėjimus ir akies taiklumą šaudymo rungtyse. Rungtynėse netrūko sportinio azarto ir entuziazmo. Atkakliai ir įnirtingai dėl pergalių kovojo bendražygiai. Varžybų pabaigą vainikavo mokymo įstaigų draugystė.

 

Pertraukų metu visi vaišinosi šilta arbata ir rudeniniais obuoliais, kuriuos atvežė policininkai iš mokyklos sodo. Vėliau visi lankėsi Medininkų pilyje. 

 

Pasak mokyklos viršininko V. Strolios, tokie draugiški susitikimai su kolegomis vyksta kasmet, tik keičiasi susitikimo vieta, 2014 m. lankėmės Ugniagesių gelbėtojų mokykloje, o 2013 m. – Lietuvos policijos mokykloje. Šiais metais visi svečiuojasi pas pasieniečius. Taip pat jis pabrėžė, kad visi šiais metais planuoti minėtų mokymo įstaigų pareigūnų bendri mokymai ir kiti darbinio pobūdžio susitikimai vyksta sklandžiai, numatytos priemonės sėkmingai įgyvendinamos.

 

Keturias mokymo įstaigas sieja graži draugystė jau nevienerius metus. Šių įstaigų vadovai draugiškus ryšius įteisino dar 2010 metais pasirašydami bendradarbiavimo sutartis.

 

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве