English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Jaunieji policijos rėmėjai iš Šalčininkų aplankė Pasieniečių muziejų ir mokyklą

Trečiadienį 10 jaunųjų policijos rėmėjų su vadovais iš Šalčininkų rajono policijos komisariato svečiavosi Pasieniečių mokykloje. Jaunųjų šalčininkiečių delegaciją pasitiko viešųjų ryšių vyriausioji specialistė Loreta Dumbauskienė. Jų viešnagės tikslas buvo susipažinti su pasieniečio profesijos ypatumais, atrankos į mokyklą tvarka bei mokyklos kursantų mokymosi ir buities sąlygomis.

 

Jaunuoliai pabuvojo Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės sienos apsaugos raidą, kolekcija. Jiems buvo pademonstruota muziejaus virtuali programa.

 

Mokyklos Profesinių dalykų skyriaus viršininkas Giedrius Bakša supažindino jaunuolius su pasieniečių naudojama įranga, pademonstravo, kuo tam tikri prietaisai skiriasi nuo kitų teisėsaugos įstaigų naudojamų, kokie yra pagrindiniai pasieniečių tarnybos uždaviniai. Kaip tik su vienais iš tokių prietaisų – pasieniečių naudojamais žiūronais jaunieji policijos rėmėjai galėjo pasižvalgyti po mokyklos ir Medininkų apylinkes, pasikėlę į muziejaus apžvalgos bokštelį. 

 

Viešnagės mokykloje metu moksleiviai pabuvojo Kriminalistinių tyrimų skyriuje. Čia jiems buvo  pademonstruota dokumentų tikrinimo ir tyrimo įranga ir papasakota kaip su ja dirbama,  diskutuota  apie vieną iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų – dokumentų patikrą.

 

Vėliau jaunuoliai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą, šaudyklas. Čia jie išbandė ir rankos bei akies taiklumą su imitaciniais ginklais. 

 

Policijos rėmėjai buvo labai žingeidūs, aktyvūs, dalijosi patirtais įspūdžiais ir išvyko namo su gerais prisiminimais apie pasieniečius. 


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве