English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursanto mintys prieš Pasieniečio dieną

Kilnumas, ištvermė, drąsa. Šie kupini ryžto žodžiai, buvo viena iš priežasčių, paskatinusių stoti į Pasieniečių mokyklą. Noras rodyti pavyzdį, kiekvieną dieną tobulėti, kovoti prieš įstatymų nesilaikančius pažeidėjus, puoselėti tas vertybes kuriuos jau buvo pasiektos. Šie dalykai skatina, todėl nė minutės neabejojau, kad einu teisinga linkme.


Pareigūnas – tai visų pirma žmogus, žmogus, kuris turi ir neša didesnę atsakomybę nei visi kiti. Atsakomybę tinkamai vykdyti pareigas, tinkamai tarnauti ir atsiduoti savo šaliai, nepasiduoti bet kokiam daromam spaudimui, tvirtai priimti daug lemiančius sprendimus.


Prieš įstodamas į Pasieniečių mokyklą, daug svarsčiau, ar šis pasirinkimas bus man tinkamas, ar mano dar jauno žmogaus, ateitis bus užtikrinta, ar sugebėsiu tinkamai vykdyti savo pareigas šalies labui? Tačiau šeimos bei artimųjų palaikymas suteikė pakankamai jėgų priimti šį, galbūt didžiausią ir svarbiausią man gyvenimo pasirinkimą.


Juk kiekvienas iš mūsų žino, kaip yra sunku išlaikyti tą tiesiąją, kai aplink daug kas keičiasi, kai tu pats suklumpi, ir atsistoti padeda tik stiprus vidinis pasitikėjimas, kai atrodo, kad jėgos išseko, bet viltis padeda nuversti kalnus. Kai likimas tau šypsosi ir norisi apie tai pasidalinti su visu pasauliu, kai pro kupiną juodų debesų dangų sugebi pamatyti mažą saulės blyksnį, tuomet supranti, jog tai yra didybė ir visapusiškas pasitikėjimas savo proto jėga.


Manau, kad tokie iššūkiai, nesėkmės ir nuopoliai, džiaugsmas ir garbė laukia sunkioje, bet savęs realizuojančioje Pasieniečio profesijoje.


Pasieniečių dienos proga, norėčiau nuoširdžiai palinkėti kiekvienam iš mūsų suvokti ką mes galime, kuo mes tikime ir ko mes norime, kad laikas ir darbai būtų Mūsų visų ne priešas, bet sąjungininkas įkvepiant siekti tik aukščiausių tobulėjimo viršūnių.


29 laidos kursantas Vytautas Guiskis


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве