English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Garsus sportininkas Virgilijus Alekna susitiko su mokyklos bendruomene

Ketvirtadienį Pasieniečių mokyklos kursantai, mokytojai ir darbuotojai susitiko su lietuvių lengvaatlečiu, disko metiku, dukart olimpiniu ir pasaulio, Europos ir nacionaliniu čempionu bei rekordininku Virgilijum Alekna.


Į susitikimą su garsiu lengvaatlečiu, disko metiku, 2000 ir 2004 m. vasaros Olimpinių žaidynių čempionu ir rekordininku, dukart Pasaulio čempionu ir Lietuvos čempionu rekordininku  prigužėjo pilnutėlė mokyklos didžioji auditorija, talpinanti apie 300 asmenų. Prie mokyklos bendruomenės prisidėjo ir gausus būrys šiuo metu mokykloje stovyklaujančių jaunųjų šaulių.


Svečias papasakojo apie savo karjeros sporte pradžią, gana nelengvą kelią į didįjį sportą ir pasiektus laimėjimus. Atkreipė dėmesį, kad jam pavyko gana ilgai išlikti sportinių laimėjimų viršūnėje, kas ne dažnam sportininkui pavyksta. Visi susitikimo dalyviai turėjo progą savo rankose apžiūrėti V. Aleknos iškovotus olimpinius medalius (2 aukso ir 1 bronzos).


Po žymiojo lengvaatlečio pasakojimo auditorija svečią tiesiog „užvertė“ klausimais, į kuriuos jis mielai ir šmaikščiai atsakinėjo. Pasidalino su klausytojais ir įvairiais nuotykiais iš sportininkų gyvenimo, patirtais psichologiniais išgyvenimais bendraujant su konkurentais iš kitų šalių. Spinduliuojanti Virgilijaus ramybė kalbėjo pati už save – visi suprato, kad tik tokios nuostatos žmogus gali pasiekti tikrai daug – pelnyti šlovę ir pagarbą visų  šalies piliečių bei aplamai sporto gerbėjų.


Renginio metu mokyklos kursantai pristatė ir pastarųjų dviejų metų mokyklos sportinius pasiekimus. Mokyklos viršininkas Vytautas Strolia kartu su garsiuoju sportininku įteikė padėkas labiausiai įvairiose išorės sporto varžybose pasižymėjusiems kursantams.


Renginio pabaigoje mokyklos viršininkas padėkojo svečiui už apsilankymą, įteikė atminimo dovanėlę ir pakvietė visus apdovanotuosius bendrai nuotraukai su Čempionu.


Kursantai dar ilgai nepaleido garsaus sportininko prašydami individualios foto sesijos.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве