English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Būsimieji pasieniečiai lengvosios atletikos varžybose ir vėl nuskynė čempionų laurus

Ketvirtą kartą iš eilės Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybose nugalėtojų vardais pasipuošė Pasieniečių mokyklos kursantų komanda.

 

Trečiadienį Lietuvos policijos mokyklos stadione (Vilniuje) vyko Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų lengvosios atletikos varžybos. Jose dalyvavo  devynios vaikinų ir septynios merginų komandos iš įvairių profesinių mokyklų. Rungtynėse taip pat startavo ir Pasieniečių mokyklos lengvosios atletikos komanda, kurią sudarė 27, 28, 29 laidos kursantai Artūras Jonauskas, Deividas Galubickas, Lukas Sendžikas, Mindaugas Žemaitis, Hubertas Gečiauskas, Vytautas Guiskis, Ignas Šimanskas, Geraldas Kasperavičius, Klaudijus Kvitkauskas, Vitalijus Šypas, Karolina Šapokaitė, Viktorija Duden, Simona Bakšytė, Kamilė Torgovič, Liveta Navickaitė, Inesa Urbonavičiūtė, Ilona Versockaitė.

 

Varžybose ypač gerai sekėsi būsimiems pasieniečiams. Kursantai M. Žemaitis, V. Duden ir K. Torgovič sugebėjo iškovoti net po tris aukso medalius. M. Žemaitis su ekipos draugais nepralenkiamas buvo 4x100 estafetėje, šuolių į tolį rungtyje ir 100 m bėgime. K. Torgovič nugalėjo rutulio stūmimo rungtyje, 4x100 estafetėje ir šuolyje į tolį. V. Duden pirma buvo 4x100 estafetėje, šuolių į tolį rungtyje ir 100 m bėgime. 

 

Kitose lengvosios atletikos rungtyse Pasieniečių mokyklos komanda pasiekė šių rezultatų:
 - estafetėje 4x100 tarp vaikinų nugalėjo A. Jonauskas, M. Žemaitis, D. Golubickas, L. Sendžikas, o tarp merginų - K. Šapokaitė, V. Duden, S. Bakšytė ir K. Torgovič;
- rutulio stūmimo rungtyje nugalėtojų vardu pasipuošė V. Guiskis, antroji vieta atiteko I. Šimanskui ir L. Navickaitei, o trečioji – I. Urbonavičiūtei;
- 400 m bėgime ant pirmojo pakylos laiptelio užlipo D. Golubickas, ant antrojo – H.  Gečiauskas ir I. Versockaitė;
- 100 m bėgimo rungtyje antrąją vietą pelnė S. Bakšytė;
- 1500 m bėgime trečioji vieta atiteko K. Kvitkauskui;
- šuolio į tolį rungtyje trečiąsias vietas iškovojo L. Sendžikas ir S. Bakšytė.

 

Po lengvosios atletikos varžybų paaiškėjo, kad Pasieniečių mokyklos kursantai ketvirtus metus iš eilės nuskynė nugalėtojų laurus. Šios pergalės dar kartą įrodo, kad būsimųjų pasieniečių fizinis pasirengimas yra aukšto lygio, kuris labai pravers jų nelengvoje būsimoje tarnyboje.

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве