English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vyksta pirmieji bandomieji sausumos sienų stebėjimo mokymai

Pasieniečių mokykloje prasidėjo visą savaitę truksiantys bandomieji Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos išorės sienų valdymo agentūros (FRONTEX) sausumos sienų stebėjimo mokymai. Šis pirmasis renginys skirtas būsimiems Europos Sąjungos (ES) sienos apsaugos būrių nariams ir kitiems pareigūnams, dalyvausiantiems jungtinėse operacijose ir kitose misijose. Mokymuose dalyvauja 29 sienos apsaugos tarnybų pareigūnai iš Austrijos, Čekijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Vengrijos, Latvijos, Lietuvos, Rumunijos, Lenkijos, Maltos, Portugalijos, Slovakijos, Ispanijos, taip pat ir  FRONTEX atstovas. Mokymų programos parengimą inicijavo ir koordinavo FRONTEX, pasitelkusi ekspertus iš kelių ES valstybių.

 

Pratybų metu dalyviai vykdo praktines užduotis įgyvendinant hipotetinę jungtinę operaciją. Daug laiko skiriama praktinių sienos stebėjimo įgūdžių tobulinimui, informacijos valdymui ir gebėjimams efektyviai dirbti tarptautinėje aplinkoje.

 

Mokyklos mokytojai ir kursantai taip pat aktyviai dalyvauja mokymuose. Jiems tai yra puiki galimybė tobulinti pedagoginius įgūdžius, gilinti profesines ir anglų kalbos žinias.


Pasieniečių mokykla nemažai prisidėjo prie šio projekto įgyvendinimo. Mokykloje vyko keli parengiamieji ekspertų grupės susitikimai, jos darbuotojai dalyvavo rengiant programos modulius ir priemones.

 

Nuo 2006 m. Pasieniečių mokykla yra viena iš FRONTEX Partnerystės akademijų, kur įgyvendinami ES sienos apsaugos tarnybų pareigūnų mokymo projektai.

 


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве