English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vyksta dveji kvalifikacijos tobulinimo kursai pareigūnams

Pasieniečių mokykloje šią savaitę vyksta dveji vidurinės grandies pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo ir „Anglų kalba (pasienio tikrinimai)“  kursai. 

 

Vidurinės grandies pareigūnų kvalifikacijos tobulinimo kursuose savo žinias gilina trys dešimtys pasieniečių iš Ignalinos (5), Vilniaus (4), Varėnos (5), Lazdijų (4), Pagėgių (4), Pakrančių apsaugos (4) ir Ignalinos AE apsaugos (4) rinktinių. Užsiėmimuose dėsto Profesinių ir Integruotų dalykų skyrių mokytojai Linas Grigas, Antanas Dubikaitis, Jolanta Marcinkevičienė, Vladas Marcinkevičius, Viktorija Ugianskytė, Antanas Lepeška, Donatas Jančiauskas, Olga Andriuškevičienė, Giedrius Bakša. Taip pat kursų dalyviams veda mokymus ir atstovai iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Kriminalinių procesų organizavimo valdybos Kriminalinės žvalgybos organizavimo, Imuniteto skyrių. Šie mokymai yra skirti VSAT struktūrinių padalinių pasieniečiams, užimantiems vidurinės grandies pareigūno pareigas daugiau kaip 5 metus. Mokymuose kursų dalyviai tobulina savo žinias pagrindinių teisių, prekybos žmonėmis ir neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną srityje, studijuoja antros linijos patikrinimus, sulaikymą ir konvojavimą, persekiojimą per valstybės sieną, rizikos analizę, kriminalinę žvalgybą ir korupcijos prevenciją.

 

„Anglų kalba (pasienio tikrinimai)“  kvalifikacijos tobulinimo kursuose savo užsienio kalbos žinias tobulina viena dešimtis pareigūnų iš Vilniaus (6) ir iš Varėnos (4) rinktinių. Užsiėmimuose kursų dalyviams dėsto Integruotų dalykų skyriaus mokytoja Julija Ziminska. Kursų dalyviai tobulina savo anglų kalbos žinias apie Valstybės sienos apsaugos tarnybą, pasieniečių funkcijas ir įrangą, kelionės dokumentų tikrinimą, žmonių apibūdinimą, transporto priemonių tikrinimą bei informacijos pateikimą.

 

Ketvirtadienį abiejų kursų dalyviai laikys įskatas. Vėliau pasieniečiams bus įteikti kvalifikacijos tobulinimo kursų baigimo pažymėjimai.

 


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве