English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių mokyklą aplankė 160 jaunuolių

Penktadienį Pasieniečių mokykla atverė savo duris pasieniečio profesija besidomintiems jaunuoliams. Čia šurmuliavo apie 160 jaunuolių iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Mokykloje apsilankiusiems pasieniečių svečiams įspūdžių netrūko. 

 

Pasieniečių mokyklos Mokymo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Irmantas Glaska pradėjo renginį ir išsamiai papasakojo apie mokyklą, jos veiklą, supažindino jaunuolius su galimybėmis joje studijuoti bei išdėstė reikalavimus, taikomus pretendentams, pageidaujantiems tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnais.

 

Vėliau visi pasieniečių svečiai mokyklos sporto salėje žiūrėjo kursantų atliekamus savigynos imtynių pratimus ir kitus sporto elementus. Ten pat Integruotų dalykų skyriaus specialistai papasakojo apie fizinio pasirengimo įskaitos reikalavimus.

 

Susirinkusiesiems koncertavo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir dirigento Egidijaus Mikniaus.

 

Rikiuotės aikštėje atvirų durų dienos dalyviai susipažino su VSAT naudojamomis transporto priemonėmis ir pasėdėjo už keturračio motociklo vairo. Jaunuoliai apžiūrėjo tarnyboje naudojamą ginkluotę, techniką ir įrangą, stebėjo kursantų parengtą rikiuotės pasirodymą. Kriminalistinių tyrimų skyriaus ekspertai pademonstravo svečiams dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą ir papasakojo, kaip su ja dirbama.

 

Vėliau Vilniaus rinktinės kinologai su tarnybiniais šunimis pristatė pažintinę programą ir papasakojo apie tarnybinių šunų svarbą saugant Lietuvos valstybės sieną. Buvo pademonstruotos ir bendros tarnybinių šunų paklusnumo komandos. Svečiai galėjo įsitikinti, kad šuo gali būti ne tik draugas, bet ir geras pagalbininkas saugant valstybės sieną, sulaikant nusikaltėlius ir pažeidėjus.

 

Renginyje VSAT Aviacijos rinktinės pareigūnai demonstravo sraigtasparnį EC120, kurio skrydį svečiai galėjo stebėti, vėliau pasėdėti jo viduje ir pabendrauti su pilotais.

 

Prie informacinių stendų visi atvirų durų dienos lankytojai – abiturientai, vyresniųjų klasių moksleiviai, juos lydintys šeimos nariai ir mokytojai – domėjosi priėmimo į Pasieniečių mokyklą reikalavimais, kursantų aprūpinimo ir išlaikymo sąlygomis, suteikiamomis socialinėmis garantijomis, kursantų laisvalaikiu, visuomenine ir sportine veikla.

 

Visi pageidaujantys vėliau pasivaikščiojo po mokyklą, auditorijas, aplankė mokyklos bendrabučius, Pasieniečių muziejų, sporto sales ir tirus.

 

Mokyklos svečiai buvo pavaišinti pasienietiška koše. Jaunuoliai išsiskirstė patenkinti, tikėdamiesi būtinai sugrįžti vasarą.

 

Ši atvirų durų diena jiems tapo gera paskata dar stropiau mokytis ir rimtai planuoti savo ateitį bei pradėti ją būtent čia – Pasieniečių mokykloje. Panašūs renginiai vyksta ir pasieniečių užkardose. Tai išties naudinga ir suteikia besidomintiems daug reikalingos informacijos apie mokyklą, padeda apsispręsti pasirinkti pasieniečio profesiją ir papildyti pareigūnų gretas.

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве