English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Mokyklos pareigūnai Lione (Prancūzijoje) aptarė dėstytojų mobilumo programos tikslus

Pasieniečių mokyklos Mokymo organizavimo skyriaus viršininkas Giedrius Geniušas, Mokymo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Miroslavas Rabovičius, Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Vladas Marcinkevičius ir Integruotų dalykų skyriaus vyresnioji specialistė Julija Ziminska kovo mėnesį dalyvavo Lione (Prancūzijoje) Europos operatyvaus bendradarbiavimo prie Europos Sąjungos valstybių narių išorės sienų valdymo agentūros (FRONTEX) organizuotame įgyvendinimo susitikime „CCC / Dėstytojų mobilumo programa “. Susitikime dalyvavo 40 atstovų iš 16 šalių (Belgijos, Bulgarijos, Čekijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rumunijos, Slovakijos, Ispanijos, Estijos, Portugalijos, Slovenijos, Suomijos, Graikijos, Kipro, Italijos) ir FRONTEX atstovai.

 

Renginio metu buvo aptarti 2015 m. vykdomos dėstytojų mobilumo programos tikslai, gairės ir planai, pristatytos priimančiųjų šalių mokymo įstaigos, tikslinės paramos biurai bei galimybės dėstytojams atvykti ir stažuotis, parengtos ir pristatytos dėstytojų stažuočių programos, priimančiosioms šalims suderinti su FRONTEX organizacinius ir finansinius mobilumo vizitų aspektai.

 

Šiais metais minėtas projektas vyks 4 šalyse: Estijoje, Lietuvoje, Rumunijoje ir Slovakijoje. Kiekvienoje šalyje dvi savaites lankysis 2-4 dėstytojų grupė, sudaryta iš Europos Sąjungos ir FRONTEX šalies partnerės atstovų.

 

Pasak G. Geniušo, šiemet Lietuvoje planuojama, kad vyks 2 dėstytojų iš užsienio šalių mobilumo vizitai. Mokykloje  gegužės mėnesį planuoja lankytis Ispanijos, Portugalijos ir Bulgarijos pasieniečių mokymo įstaigų dėstytojai, o rugsėjo mėnesį – Latvijos, Lenkijos  ir Bulgarijos pasieniečių mokymo įstaigų dėstytojai. Vizitų metu dėstytojai dalyvaus stebint Tikslinės paramos biurų veiklą pasienio kontrolės punktuose Medininkuose ir Kenoje, susipažins su tarnybos vykdymo ypatumais įvairiuose pasienio kontrolės punktuose, pasienio infrastruktūra, pasieniečių mokymo įstaigomis ir mokymo sistemomis bei taikoma metodologija, užmegs naujas dalykines pažintis.

 

Pasieniečių mokyklos mokytojai V. Marcinkevičius ir J. Ziminska lankysis Rumunijos pasieniečių mokymo įstaigose ir pasienio kontrolės punktuose, kur stebės Tikslinės paramos biurų veiklą.

 

Šiame projekte nuo pat jo įkūrimo 2010 m. pradžios G. Geniušas atstovauja Lietuvai, o nuo 2012 m. M. Rabovičius vykdo priimančiojo pareigūno funkcijas. Taip pat 14 mokyklos mokytojų dalyvavo kitose FRONTEX dėstytojų mobilumo programos priemonėse.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве