English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Švenčionių septintokai susipažino su pasienio istorija ir būsimaisiais pasieniečiais

Ketvirtadienį Pasieniečių muziejuje ir mokykloje apsilankė moksleiviai ir jų mokytojai iš Švenčionių vidurinės mokyklos.

 

Jaunuoliai pabuvojo Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Septintokai pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. 

 

Vėliau moksleiviai pasivaikščiojo po mokyklą. Pertraukos metu mokyklos koridoriuose moksleiviai susitiko su būsimaisiais pasieniečiais, kartu bendravo ir kursantams ant rankų užrišo pačių pintas tautines juosteles ir juos sveikino su artėjančiu Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo  25-mečiu.

 

Pažintinės ekskursijos metu jauniesiems svečiams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie priėmimą ir galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. Jie apžiūrėjo sporto kompleksą, lazerinį šaudymo tirą ir apsilankė pas Kriminalistinių tyrimų skyriaus pareigūnus. Kriminalistinių tyrimų eskpertai pademonstravo dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą ir papasakojo, kaip su ja dirbama,  diskutavo apie vieną iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų – dokumentų patikrą.  Septintokai buvo labai žingeidūs ir aktyvūs, pareigūnams uždavė nemažai klausimų.

 

Pasak septintokų mokytojos, ši išvyka į Pasieniečių mokyklą šiems jaunuoliams buvo suorganizuota kaip prizas už aktyvų dalyvavimą viktorinoje ir tai, labai gera paskata pasiryžti tapti Švenčionių užkardos Jaunojo pasieniečio būrelio nariais.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве